2726
عنوان

بدترررین رفتار عروس ها 🤢🤮

| مشاهده متن کامل بحث + 1399 بازدید | 48 پست
راستش فامیلمون یه 5، 6تا انگشتر داره همشو دست میکنه نگید حسودی خودمم داشتم یه زمانی ولی خداییش خزه خ ...

زن عمو من 4 تا گردنبند انداخته گردنش بابا قوریو شمش و پلاکو فلانو بیسار 😐

زندگی کوتاه‌تر از اونیه که بخوای برای چیزهای مسخره و احمقانه حرص بخوری.کیِفتو بکن، عاشق شو، از هیچی پشیمون نباش و اصلا به آدما فرصت اینو نده که تو رو پایین بکشن!
اگ اجازه بدین چشمامون سالم بمونن حتما میبینیم😂😂😂😑

باور کن غیر ارادیه😂

زندگی کوتاه‌تر از اونیه که بخوای برای چیزهای مسخره و احمقانه حرص بخوری.کیِفتو بکن، عاشق شو، از هیچی پشیمون نباش و اصلا به آدما فرصت اینو نده که تو رو پایین بکشن!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید الان خودشم متوجه نیست... بعدها میفهمه... شما ندید بگیرین.  

عاشق همسر و دخترمم. مودبم و از بی ادبا خوشم نمیادو حتی الامکان سعی میکنم دلی رو نشکنم. خدایا خودمو و زندگیمو دست خودت میسپورم...نگهدارمون باش
2728

شما ازکجا دیدین رفته رووتخت 🤔

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

من خواهر شوهر نیستم 

ولی رفته بودم خونه دوستم عروسشون اونجا بود  از داخل حمام صدا کرد و چیزی خواست جای اینکه از لای در بگیره درو ۴ تاق باز کرد و تا منو دید موهای خیسشو هی تو هوا میچرخوند و ژست می گرفت 

من از سالن رفتم تو اتاق تا درحمومو  بست . اخرم طفلکی سرما خورد

چی شد ک پسر خالت گرفتتش؟

نمیدونم والا

همش شانسه دیگه

ازش خوشش اومده رفته گرفتتش

خالم راهی بیمارستان شده بود

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩
2706