2733
2739

آقا این بشر با بچه های ترم قبلیش خیلی خوبه ‌

با ما جدیدالورود ها خصومت شخصی داره انگار😂😑 

چیکار کنیم؟🙂😂 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

باحال باشین و درسخون

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه
2738

در چالش سین زنب شرکت کنیم 

سلام ممنون منم میخام بهتون یه سایتو معرفی کنم ک توش میتونید داخل چالش سین زنی شذکت کنید ورایگان اون چیزی رو ک میناید رو بگیرید اسمش ادان باباست و خیلی هم سایت خوبیه

لطفا این لینک رو کپی و سرچش کنید و ثبت نام کنید و ب من کمک کنیدhttps://adanbaba.shop/wap/goods/bargainlaunch.html?launch_id=397133

سلام کاربراقا هسدم سلطان غلط تایپی سایت

درس خوندن تا پای جان😅

من با استادم ازدواج کردم.ولی درس خوندنم خالصانه و بدون غرض بود😁

❌نفر دومی هستم که صاحب‌این کاربریه❌    رضوانه هستم      سکوت در اثر بستن دهان نیست،                                 در اثر باز کردن فکر است،                                               هر چه فکر بازتر ، سکوت بیشتر،هرچه فکر بسته تر، دهان بازتر...!
2706