2726
عنوان

اگه کراشت بلاکت کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 179 بازدید | 19 پست
سلام ممنون منم میخام بهتون یه سایتو معرفی کنم ک توش میتونید داخل چالش سین زنی شذکت کنید ورایگان اون ...

میشه به منم رای بدی منم بهت رای میدم

سلام دوست خوبم لطفا وارد این لینک شو و بهم کمک کن کالای دلخواهم رو رایگان بگیرم
https://adanbaba.shop/wap/goods/bargainlaunch.html?launch_id=393049

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام به نظرمن اگر یه پسر به بهانه ی ازدواج به دختری پیشنهاد دوستی بده اون پسر اصلا اهل ازدواج وزندگی کردن نیست وحتی ارزش ومقام یک خانم رو هم نمیدونه واحترام وارزشی برای اون قائل نیست واکثر اونها با هدف خوشگذرونی وتفریحشون با دختری دوست میشند وبیشترین آسیب وضربه رو هم دختر میبینه به خاطر اعتماد ازدست رفتش و صدمه دیدن روحیات عاطفیش ویه سری موارد دیگه. پسری که قصد ازدواج داره باخانواده باید بیاد جلو وبرای آشنایی بیشتر هم خود خانواده برای آشناشدنشون باهم اقدام میکنند و پیشنهادهایی برای بیشتر آشناشدنشون باهم میدند وبهتر از این هست که قایامکی وبه طور از اطلاع خانواده ها بخوایم باطرف مقابلمون درارتباط باشیم هم ازیه سری سواستفاده ها جلوگیری میشه وهم خیال خود طرف راحت تره وآرامشش بیشتره ومدام نگران مطلع شدن خانوادش از ارتباطش با یه پسر نیست 

من جای شمابودم اول هیچ وقت بایه پسر دوست نمیشدم و بعدش هم اون پسر رو بلاک میکردم وبه زنگ زدن هاش وپیاماش هیچ توجهی نمیکردم وکلا از حریم خودم بیرونش میکردم حالا که رفته خوشی هاشو کرده یادش اومده شماهم بودی؟؟!!😉