2410
2553
عنوان

اگه کراشت بلاکت کنه

179 بازدید | 19 پست

اگه کراشت سر یه چیز بی خودی بلاکت کنه بعد سه چهار ماه بیاد دوباره پی بده چی میکنین واکنشتون چیه 

الان نمیدونم چی بگم اومده میگه چخبر عزیزم خوبی😑

همه چی دنیا به کیفم 😐👟

سلام ممنون منم میخام بهتون یه سایتو معرفی کنم ک توش میتونید داخل چالش سین زنی شذکت کنید ورایگان اون چیزی رو ک میناید رو بگیرید اسمش ادان باباست و خیلی هم سایت خوبیه

لطفا این لینک رو کپی و سرچش کنید و ثبت نام کنید و ب من کمک کنیدhttps://adanbaba.shop/wap/goods/bargainlaunch.html?launch_id=397133

سلام کاربراقا هسدم سلطان غلط تایپی سایت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

جوابشو نمیدم

ما در دو جهان غیر خدا یار نداریم🌿اگر جایی چیزی گفتم ناراحتتون کردم شما به بزرگواری و مهربونی خودتون منو ببخشید لطفا💜👀)بدم میاد وقتی یه جایی نظر میدم ریپلای کنی مخالفم حرف بزنی! اصلا جوابتو نمیدم چون این نظر منه و به تو مربوط نیست😐😂🚶‍♀️

رفته دوراشو زده برگشته اصن بهش رو نده خیلی سرد برخورد کن

از فـوتـ شُـدگـانِ لایـوِ تـهکـوکّـ                                                                                                     کاربری من نیس

یعنی دوراشو زده 

یه عالمه لاس زده

چن بار رل زده

در اخر کات کرده

الان تنهاس

اومده سراغت

مفهوم بود؟

جواب ریپلای های احمقانه را نمیدم پس اگه پاسخی دریافت نکردی خودت تا آخر خطو برو . گاهی باید سکوت کنی تا اصالت به جای تو حرف بزنه...
2706