2737
2734
عنوان

کیا خواب میبینن وقتی بیدار میشن تا نیم ساعت خواب رو باور میکنن🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 326 بازدید | 27 پست
🤣🤣🤣

😁😁😁

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من من

خواب بابامو که میبینم تا چند روز سرحال وشارژم😭😭بابا بیشتر بیا بخوابم

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘

من وقتی خواب دیدمشوهرم بهم خیانت میکنه بیدار شدم نزدیک ساعت ۳بود اقـــــا من دیدم شوهرم پیشم خوابیده اینقدر اعصابم خراب بود پریدم رو شکمش اینقدر با بالشت کوبوندم سرش ک نگو

شکسته اما قوی تر از همیشه💪 واس پرواز کردن، اول باید سقوط کرد. 
2728
من وقتی خواب دیدمشوهرم بهم خیانت میکنه بیدار شدم نزدیک ساعت ۳بود اقـــــا من دیدم شوهرم پیشم خوابیده ...

بیچاره از همه جا بیخبر😂😂😂

برای تعجیل در ظهور حضرت ولی عصر (عج) صلوات      ❤اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤ 

من بعضی از خوابارو چندبار دیدم . بعضی از خاطراتمم خیلی پررنگ بود ولی هرچی بیشتر گذشت شک داشتم خواب بوده یا واقعیت

شب های هجر را گذراندیم و زنده ایم هنوز      مارا به سخت جانی خود اینچنین باور نبود                   یکی از بزرگترین مشکلات و سخت ترین و همینطور اشتباه ترین کارها اینه که سعی کنیم با مغزمون ، قلبمون رو قانع کنیم  
تو امضات هسدم نوشتی داداش درست کن 😐

نوشته سلطان غلط تابپی سایت

مه بلد نویم بی وفایی،یه تقاص سادگیمه،زخمه که نایدم وقلبم،یادگار عاشقیمه،آرام گیانم چیه...روح وروانم بردیه.........🙂..توی تاپیکای سمی تگم کنید مرسی😁
2738

یه چیزی تو ذهنمه که نمیدونم واقعیت بوده یا خواب 

جز خودمم کسی ازاین موضوع خبر نداره میترسم به کسی بگم و واقعیت داشته باشه اگه بقیه بفهمن حکم مرگم رو صادر میکنن 

ولی نمیدونم خواب بوده یا نه همیشه ترس اینو دارم 

گاهی در زندگی با آدم هایی رو به رو می‌شویم که از خود میپرسیم اینها تا به حال کجا بوده اند؟؟؟ 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 چرا همانجا نمانده اند؟ 😶😶😶😶😶

بیچاره اون چشاش باز و تو هنگ منو نگا میگرد منم هی میگفتم مـوهای سرتو بکنم کچل شی نامرد حالا رفتی واس من هوو اورد قرص برنج بیارم بندازم دهنت موش بیارم بندازم تو شلوارت اقــا دیگه منکه حالیم نبود اینقدر فحش دادم و کوبوندم سرش از تخت هر دومونم افتادیم پایبن🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤣🤣🤣

بیچاره اون چشاش باز و تو هنگ منو نگا میگرد منم هی میگفتم مـوهای سرتو بکنم کچل شی نامرد حالا رفتی واس ...

😂😂😂😂😂

برای تعجیل در ظهور حضرت ولی عصر (عج) صلوات      ❤اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤ 

با اینکه از تخت افتادیم پایین پشه کشو برداشته بودم گذاشته بودم دنبالش تو خونه اونم هی میگفت بابا بخدا من کاری نکرم تو خواب دیدی خودش میکوبوند تو سر خودش میگفت خدایا چ گیری کردم اخ من تو یکیش موندم زن دوم مبخوام چکار🤣🤣🤣من سلیته ی کاری کرده بودم گریه نمیکردو بس😂😂

با اینکه از تخت افتادیم پایین پشه کشو برداشته بودم گذاشته بودم دنبالش تو خونه اونم هی میگفت بابا بخد ...

ب حال خودم که اومدم از ی طرف خجالت میکشیدم از ی طرف رفتارامون یادم میفتاد میترکیدم از خنده 😜از اون موقعه از دستم ناراحته درست حسابی جواب نمیده😔