2733
2734

*بهترین فرصت شغلی برای افراد جویای کار در سراسر کشور*

👈👈👈 *استخدام کارشناس و مدیر فروش بیمه سامان* 👉👉👉

✅✅ *مزایای شغلی*

✅ بیمه تکمیلی سازمانی

✅ عقد قرار داد رسمی از اولین روز کاری

✅امنیت شغلی بالا

✅ امکان رشد و ارتقای جایگاه شغلی

✅اعطای کد رسمی و مجوز ثبت تمامی محصولات بیمه ای

✅ آموزش و پشتیبانی رایگان

✅✅جهت قرار گرفتن در لیست مصاحبه نام و نام خانوادگی، مدرک تحصیلی و شهر محل سکونت خود را به  شماره

09038120560

پیامک کنید..

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست، انقدر خوب بخند که ندانی غم چیست/لطفا برای تایپیک هام گزارش بزنین ممنونم دوستان
خداوکیلی؟ مدرک چی میخاد

سلام بله عزیزم مدرک از دیپلم به بالا

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست، انقدر خوب بخند که ندانی غم چیست/لطفا برای تایپیک هام گزارش بزنین ممنونم دوستان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اخه شماره تلفنه. چجوری اعتماد کنم. سایتی چیزی منداره؟ 

خب عزیزم دارن جذب نیرو می کنند شما مشخصات خودتون رو به شماره ای که داخل آگهی هست ارسال کنید خودشون باهاتون تماس میگیرن هیچ هزینه ای هم بر عهده شما نیست،خودشون تماس می گیرند و در مورد کار براتون توضیح میدن،اگه دوست داشتید همکاری می کنید در غیر این صورت،خیر

خب عزیزم دارن جذب نیرو می کنند شما مشخصات خودتون رو به شماره ای که داخل آگهی هست ارسال کنید خودشون ب ...

فرص نمیکنه کدوم شهر؟ کارش ب چ صورته

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75
فرص نمیکنه کدوم شهر؟ کارش ب چ صورته

خیر فرقی نمی کنه ،آموزش و پشتیبانی به صورت مجازی و رایگان انجام میشه ،عزیزم شما مشخصات خودتون شامل نام و نام خانوادگی،سن،مدرک تحصیلی ،نام شهر ارسال کنید خودشون یک تایم بهتون میدن و تلفنی معارفه شما رو انجام میدن