2737
2734

دخترم با دوستاش ، تصویری صحبت میکردن و بازی میکردن ، هفت سالشونه ، شام نداشتیم ، دخترم گفت گشنمه، سفارش دادم از بیرون براش پیتزا و چیپس و پنیر آوردن ، نشست همونجوری جلو دوستاش خورد و بازیشونم ادامه دادن ، اونا به ماماناشون گفتن براشون بخره ، ولی نخریدن 

حس کردم الان چقدر دلشون خواسته ، بچن دیگه 

خانواده های پولداری هم هستن ، اینطور نیست که نتونن بخرن

از دیشب فکرم مشغوله ، میگم باید دخترم قطع میکرد، شامشو میخورد، بعد ادامه میداد صحبتشو 

مشغول ذمّه شدم 

یا بیخودی دارم خودخوری میکنم؟

عیب نداره بابا چیزی نیس

اونا میتونستن بخرن براش

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من باشم این کار نمیکنم کلا خیلی برای پسرم تولد فلان هم نمیگیرم که بچه ها باشن و جلوشون هی کادو باز کنی چون همشون دلشون میخاد ولی خب بچه ها هم کم کم باید یاد بگیرن که هر چی بخوان فراهم نیست

2738

درست فکر می‌کنی ولی دیگه زیاد خودتو سرزنش نکن 

بچه هرچی ببینه میخواد حتی اگه شب قبلش خورده باشه پدر مادر مجبوره مدیریت کنه دیگه 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

منم تا ب الانه تو خیابون سعی‌میکنم چیزی نخورم شاید ی رفتگری یا دست فروش و‌فقیری دلش بخواد ولی الان کاریه ک‌شده

هی اعصاب خودتو خورد کنی خودخوری کنی چیزی عوض میشه مگه؟همین ک متوجه شدین اشتباه بود و دیگه تکرار نمیشه خودش کلیه

دیگه نگران گذشته نباش 

ناشنوا باش وقتی کهـ به آرزوهای قشنگت میگن محالهـ💘🍀✨

بله خیلی اشتباه کردید ولی الان دیگه کاریش نمییشه کرد

ما در دو جهان غیر خدا یار نداریم🌿اگر جایی چیزی گفتم ناراحتتون کردم شما به بزرگواری و مهربونی خودتون منو ببخشید لطفا💜👀)بدم میاد وقتی یه جایی نظر میدم ریپلای کنی مخالفم حرف بزنی! اصلا جوابتو نمیدم چون این نظر منه و به تو مربوط نیست😐😂🚶‍♀️

نه خب درست تر بود همینکاری که گفتی میکردی یسری ببرشون بیرون براشون بخر 

یه لحظه حس کردم اون بچه ها چقدر دلشون خواسته...

اینم بگم خوشحالم میبینم اینقدر باوجدانید👌🏻

××× کاربر آقا هستم ×××    همه میمیرن ولی همه زندگی نمیکنند...
2706