2703
2553
عنوان

بنظرتون شوهر کنم یادرس بخونم

324 بازدید | 35 پست

خانم های که ازدواج کردن عاشق هم نبودن الان زندگیشان چجوریه خوبه بده خودم به شدت مخالف این ازدواجم ازپسره متنفرم بابام گیر داده شوهر کن😐😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

متنفری شوهر نکن

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2720

من سنم به ازدواج نرسیده شوهرم نکردم اما خب دارم میگم درستو بخون شوهر که بعدا هم هست بزار یه مدرکی بگیره درآمدی از خودت داشته باشی کلا مستقل باشی بعد برو شوهر کن آخه شوهر چی داره مگه فقط یه مسئولیتی بهت اضافه میشه 

آرزویت را برآورده می کند ، آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی می گریاند . . .🌹😍🌹
2714

سلام من 11 سال ازدواج کردم اوایل زندگی خیلی از طرف خانواده همسرم اذیت شدم اما بعد چند سال اینقدر بهشون محبت کردم که الان هم دوستم دارن هم وقتی من نمیبینن از دوریم گریه میکنن بستگی به رفتار خودت داره الان هم دو تا دختر خوشکل و ناز دارم و در حال حاضر زندگی آروم دارم خدارو شکر

♥️خداکنهه بابام قبول کنه که شوهر نکنم

به زور از کسی بله نمیگیرن از خودت مطمئن شو اول 

تیکر به وقت کنکور ۱۴۰۱❤دعا کنید شاید بزرگترین دعای شما کوچکترین معجزه خدا باشه💖☺
2706