2726
عنوان

دیشب دلم خیلی شکست خیلی

295 بازدید | 31 پست

دختر خالم وقتی مجرد بود کلی دوست پسر داشت حتی بهم دیگه دست میدادن بغل هم دیگه بودن عکساشون دیدم.

حالا عقده پسری عقدش کرده قد بلند هیکلی و پلیسه خیلیم خوشگله 

بعد همیشه ماهگرد میگیرن دوتایی دیروز هم ماهگرد سومشون بود .تو واتساپ استورس گذاشته بود .

برقا خاموش موزیک خارجی عکسشون چاپ رو کیک .

فقط دلم از این شکست داداشم پیشم بود میرفت رو مخم داد زدم مامانم برگشت گفت حسودیت شده سر بچه طلافی نکن . 

حسبی الله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

درکت میکنم عزیزم

بخدا منم اطرافیانم هر کی با پسرا میگشت و حتی خونه ی پسره هم میرفت الان خوشبخت ترین آدمه

شوهر پولدار و سرهنگ و دکتر و مهندس

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩
درکت میکنم عزیزم بخدا منم اطرافیانم هر کی با پسرا میگشت و حتی خونه ی پسره هم میرفت الان خوشبخت ترین ...

اره بخدا 

همه دوستام همین بودن الان یکی رفته تهران یکی با بدن ساز ازدواج کرده 

خدا مارو نبینه

حسبی الله

کسی که اهل روابط زیاد بوده مطمئن باش کسی که انتخاب میکنه زیاد آدم قابل اعتمادی نیست بعدشم مردای زندگی اهل این جنگولک بازیا نیستن من مطمئنم اینا خیلی احساسات شدیدشون دوام نداره

کسی که اهل روابط زیاد بوده مطمئن باش کسی که انتخاب میکنه زیاد آدم قابل اعتمادی نیست بعدشم مردای زندگ ...

پسره خیلی بهش میرسه از دختره خیلی قشنگ تره 

همش کادو و شمال و مشهد 

حسبی الله

دخترخاله من چقد پسر درو و برش بود عاشق شد و زود ازدواج کرد اول زندگی چه لاوی برا هم میترکوندن حالا با هم خوبنا ولی پسره هر چی در میاره به باد میده دو تا دخترش دیگه بزرگ شدن ولی اینا یه خونه درست حسابی ندارن پسره هم هنوز پی رفیق بازیشه تازه دخترخالم چقد ذوق داشت که خانواده شوهرش پولدارن حالا بابای پسره هم دیگه حاضر نیس کمکشون کنه از بس اسن پسر بی عقلی کرد

2706