2737
2739
عزیزم از خوشکلی انتخاب نکرده روی همه آگهی ها علامت دیوار بوده فقط این یکی که برش داشته

نه بابا داره دقت کن نوشته دیوار فقط چون نوشته ی دیوار سیاهه با رنگ مبل ست شده دیده نمیشه

با سهمیه وارد دانشگاه میشوند،با رشوه مدرک میگیرند،با رانت به موقعیتی میرسند،با رشوه مجوز میگیرند و مردم بیگناه و از همه جا بیخبرند که تاوان این تسلسل معیوب را با جانشان میپردازند🖤🖤#آبادان_تسلیت

تو اون عکس که اصلا شماره ای نیست آدرس هم فقط شهریار نوشته 

فقط رفتی شکایت کنی یه جوری تعریف کن که کارمندای اونجا از خنده روده بر نشن خونشون بیفته گردنت 

هر کی دوست داشت بگه براش آیه آلکرسی بخونم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی اسی کار اشتباهی هم کردی که اومدی عکس الکی گذاشتی واقعا خیلی مسخرس که چی بشه بخدا از همون خونه زندگی سادتم عکس میزاشتی بیشتر پر بازدید میشد 

خدایا بچه هامو به راه راست هدایت کن همیشه در پناهه تو آمین
2731
نه صبر کنین ببینیم آخرش چی میشه🤣🤣🤣

اخرش هیچی نمیشه این استارتر خودش داره کار اشتباهو میکنه عکس خونه یکی دیگرو به نمایش گذاشته بعد میخواد بره از دست یکی دیگه شکایت کنه حرفا باهم جور در نمیاد حداقل الان بترکونیمش بعدا با یه خط دیگه بیاد بدونه(نی نی ساییتا باهوشن میفهن کی راس میگه کی دروغ)

@نی_نی_یار_حذف_تاپیک2    

@نی_نی_یار_41‍ 

@نی_نی_یار_شب    

@نی_نی_یار_5    

لطفن رسیدگی کنید و درغگوی واقعی‌ رو پیدا کنید مرسی

اگه تو این سایت حرفی بهت زدم که بهت کمک کرده،حال دلتو خوب کرده،شادت کرده ........لطفن برام دعا کن..اول واسه پسرم بخاطر سلامتیش😔و دوم وضعیت مالی مون که اصلن جالب نیست😐دمت گرم..اجرت با خدا....دوستای گلم لازم نیست همیشه بقیه رو ریپلای کنید و شروع کنید به بحث و جدل باهاشون که‌ دارن اشتباه میکنن...کافیه فقط نظر خودتون رو بگید و به نظر بقیه کار نداشته باشید..به خودتون بگید: ۱.هر کس نظری داره ،طرز فکری داره ،عقیده ای داره که از نظر خودش درسته ،پس به من ربطی نداره ۲.من علامه‌دهر نیستم قرار نیست فقط چیزی که من میگم همیشه درست باشه ۳.ادما متفاوتن طرز فکر همه مثل هم نیست چون انسانیم نه رباط ۴.زیاد جمله طلایی به من چه رو استفاده کنید تا کمتر بشنوید به تو چه؟؟؟؟
2738

تاپیک قبلیتو دیدم 

بنده خدا کاری نکرده که 

فقط از دیوار اسکرین شات داده اونم شمارت معلوم نبود 

آدرس دقیق هم مشخص نیست

دنبال دردسری ها 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
خب اگه اینجوریه من الان‌پیدا میکنم اگهی رو به اون اگهی یا زنگ میزنم یا پیام میدم!ببینم راست میگی یا ...

زنگ زدی خبرشوبده کنجکاوشدم

درخواست دوستی هیچکس روقبول نمیکنم اگرهم سوالی چیزی ازم دارین تو تاپیکتون منو تگ کنید سوالتون رو بپرسید. درخواست دوستی ندین لطفا
زر نزن 

فعلا تو باید دهنتو ببندی دروغگو

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
زر نزن 

😂😂😂😂دیدی گفتم الان فحش میده بعد قفل میکنه 

عیب نداره اما تو زر بزن ما میخندیم بهت 😂😂😂عجیبه رسوا شدی باز از رو نمیری 

اسم کاربر یادم نمیمونه شاید یه تاپیک باهات بحث کنم یه تاپیک دیگه قربون صدقه ات برم 🙃🙃🙃🙃
2706