2733
2734

تمام علائمم تمام شده فقط سرفه شدید دارم الان باید چکار کنم الان تو این مرحله باید چکار کرد؟ بیمارستان؟ یا طبیعیه. واکسن دو دوز فایزر زدم خیلی وقت پیش. بخدا تنهام و ترسیدم یه چیزی بهم بگید فکر کنید به خواهر خودتون میگید دلمو نسوزونسد استرسم ندید اروم بگید اطرافیانتون تو این وضع چکار کردن 

فایزر

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤

روز چندمی؟ترس نداره . برو دکتر لازم باشه میفرسته اسکن. تب و اکسیژنت رو اندازه میگیره. اگه لازم بود آزمایش خون مینویسه و دارو میده

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731