2726

همیشه از گوشی خارجی تو ایران پرسیدن من گفتم این تاپیک شاید برای مهاجرین عزیز کاربردی تر باشه

میکنه

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

میکنه

ممنونم ، فقط من‌اینجا تو انگلیس هستم  میگن که از شرایط گارانتی خارجه یعنی اگر گارانتی ایران مثلا گارانتی ایفون باشه بیاد اینجا نمایندگی رسمی اپل قبولش نداره و تحت گارانتی اون نیست اینم من پرسیدم از همینجا ولی جواب درستی نمیدن اگر میدونید ممنون میشم بگین مرسی

2728
عزیزم برای این گفتم که ایران  تحت پوشش گارانتی باشه اینجا دیگه میگن گارانتیشو قبول ندارن

هیچوقت گارانتی بدردم نخورده 😑فقط میدونم ریجستری یه کار بیخوده که فقط ازمون پول میکنه 

میشه یه صلوات روح پدرمو مهمون کنی بچه ها اگه تاپیک ختم قرآن برای اموات دیدین حتما منو تگ کنین ممنون میشم🙏
هیچوقت گارانتی بدردم نخورده 😑فقط میدونم ریجستری یه کار بیخوده که فقط ازمون پول میکنه 

دقیقا الان خواهرم بنده خدا گوشیش یه ماه نشده خراب شد شهرستان بود با کلی سختی تهران کانکت شد جوابگو نبودن اصلا الان دنبال گارانتی خوبیم گوشیش دیگه باز کردن بدرد نمیخوره

دقیقا الان خواهرم بنده خدا گوشیش یه ماه نشده خراب شد شهرستان بود با کلی سختی تهران کانکت شد جوابگو ن ...

میدونی اینو که میگی گارانتی ایرانو قبول ندارنو خبر ندارم ولی تو خارج اصلا نمیخواد بدبختی بکشی گوشیو با کارتنشو میبری اگه حرفت درست باشه بدون هیچ دردسری تعویض میکنن اینو دیدم پسر عموم باهامون لایو گذاشته بود وگفت گوشی اشکال داره میخواد عوضش کنه خیلی راحت گوشیشو عوض کرد

میشه یه صلوات روح پدرمو مهمون کنی بچه ها اگه تاپیک ختم قرآن برای اموات دیدین حتما منو تگ کنین ممنون میشم🙏
میدونی اینو که میگی گارانتی ایرانو قبول ندارنو خبر ندارم ولی تو خارج اصلا نمیخواد بدبختی بکشی گوشیو ...

اها ممنون عزیزدلم البته بسته به کشور های مختلف هم داره فکر کنم

اها ممنون عزیزدلم البته بسته به کشور های مختلف هم داره فکر کنم

فرقی نداره البته اون اروپاست اتریش

میدونی اینو که میگی گارانتی ایرانو قبول ندارنو خبر ندارم ولی تو خارج اصلا نمیخواد بدبختی بکشی گوشیو ...

راستی گلم ، شما اشرف مخلوقاتی سوگلی خدایی اسم خودتو نذار روسیاه دو عالم انرژی منفی و رو سیاهی میاره تو خیلی بزرگ و عظیمی چون روح خدا در تو جریان داره مگه روح خدا رو سیاه میشه 

البته ببخشید دخالت کردم❤️