2410
2553

؟

بافکر کردن به هرالاغی ذهن خودرا باغ وحش نکنیم....! ،برا خوب شدن مریضیم یه صلوات برام میفرستین ممنونم منم دوس دارم بخندم   ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی به مامانم اصرار میکنم بره تخت نظر سنتی اما نمیره 

من خیلیا دیدم خوب شدن همین نی نی سایتم دیگه دارو ها رو قطع کردن 

خدا کنه منم خوب شم باز میپرسم ببینم کیا خوب شدن با چی تجربم بیشتر شه خواستی بگو بگم چیا بخوره و.. اگه راصی شد مادرت

بافکر کردن به هرالاغی ذهن خودرا باغ وحش نکنیم....! ،برا خوب شدن مریضیم یه صلوات برام میفرستین ممنونم منم دوس دارم بخندم   ...
2456
مامانم روماتیسم داره و خوب نشد و دارو مصرف میکنه   دختر خالم  هم  داره اون‌ حتی زنبو ...

مادر دختر خالتون چه دارو هایی مصرف کردن میدونید ؟ من معدم مشکل داره نمیتونم دارو بخورم 

مامانم روماتیسم داره و خوب نشد و دارو مصرف میکنه   دختر خالم  هم  داره اون‌ حتی زنبو ...

من دارو ها شیطرج مرکب مفاصل طریفل بلعم زدا و کیشدر لینان و سودابر و انجیر شنبلیله وقرص خون  اینا میخورم  با دم نوشا گرم کرسی گداشتم 

عزیزم اگه هستی بهم جواب بده لطفا پیش چع طب سنتی رفتن چیا خوردن و..

مادر دختر خالتون چه دارو هایی مصرف کردن میدونید ؟ من معدم مشکل داره نمیتونم دارو بخورم 

کورتون‌ مصرف میکنن پریدینوزولون‌ 

و اینکه دکتر گفته بهشون‌ نمیتونن‌ با مصرف اینا بچه دار بشن

2714
عزیزم اگه هستی بهم جواب بده لطفا پیش چع طب سنتی رفتن چیا خوردن و..

دختر خالم تهران بود رفت زنبور درمانی که دکتر از هلند اورده بود و جواب نداد

مادرمم‌ کلی پیش  طبیب رفت و دارو گیاهی و دمنوشی‌ گرفت‌  باز درد شدید داره 

و اینکه داروهای شیمیایی هم جواب نمیده چون ما شمالیم رطوبت زیاده مادرم همیشه درد داره 😢😢😢 خیلی بیم ...

من میرم زیر کرسی عرق میکنمکشدیدا نمیدونم اونم صرر داره ..؟

عزیزم میشه بپرسی دارو گیاهی چیا خورده منم خیلی دارم له طب سنتی هزینه میکنم ماهی یه تومن نمیدونم اثر داره اخرش یا نه من حتی نمیتونم دارو هم بخورممیترسم زمین گیر شم 

و اینکه داروهای شیمیایی هم جواب نمیده چون ما شمالیم رطوبت زیاده مادرم همیشه درد داره 😢😢😢 خیلی بیم ...

بجز زنبور درمانی چیا خوردن طب سنتی ؟ 

شوهرم ولم کرده روحیم داعون ..

خانوادمم پدرم مادرمم زانو دردو..دارن نمیدونم رمین گیر شم کی میخواد من نگه داره معدم داعون 

دختر خالم تهران بود رفت زنبور درمانی که دکتر از هلند اورده بود و جواب نداد مادرمم‌ کلی پیش  طب ...

چن ماه دارو گیاهیی ادمامه دادن میگن حداق هشت ماه باید بخوری تا سردی از وجودت در بیاد 

چن ماه دارو گیاهیی ادمامه دادن میگن حداق هشت ماه باید بخوری تا سردی از وجودت در بیاد 

ن مامان  من ۳ماه خورد چون  به بو حساس بود ولی دختر خالم  دارو گیاهی هم  کنار زنبور درمانی‌ میخوره  البته برا اون  رماتیسم  قلبی  برا مامانم‌ رماتیسم مفصلی 

2706