2733
2734
عنوان

عذاب وجدان دارم بابت بچم

485 بازدید | 17 پست

سوال:سلام خانوما دخترم دندون در آورده وقتی شیر میدم ناگهانی گاز خیلی بدی میگیره بعر چون ناگهانی من  یهو جیغ زدم دست خودم نبود ازرکوره در رفتم گفتم گاز نگیر با صدای بلند آخه خیلی گاز میگرفت حالا هر کاری کردم بعدش سینمو نگرفت بعد جیغ من کریه نکرد خندید حس میکنم خندش از ترس بود خیلی ناراحتم کلی باهاش حرف زدم نازش کردم معذرت خواهی کردم بعد یه ساعت سینمو گرفت ولی هندز تو خواب  داره ناراحتی نیکنه هق هق میزنه عذاب وجدان شدید گرفتم بزا گاز گرفتناش چی کنم که تحمل کنم ؟؟نگزفتن سینم برا اون بوده یعنی؟؟؟

خدایا شکرت بخاطر همه چیز 🙂

دوستاي خوبم ميشه پيج منم تو اينستا دنبال كنيد!؟ 🥺

🙏🏻 منم يه دختر مستقلم كه دارم خرج خودم رو در ميارم

Stayc.shop اينه ايديم 🥺 يه دونه لايك و كامنت هم برام خيلي ارزش داره به خاطر باگ هاي اينستا پيجم وحشتناك خوابيده :( 

يه لايكي كامنتي حمايتي❤️🥺

فقط يه نگاه به پيجم بنداز اگه خوشت اومد بمون نرو 🥲❤️

Stayc.shop

Stayc.shop لطفا فالوم کنید خیلی بهش نیاز دارم🥺🙏❤پیجم لوازم آرایشه با قیمت خیلی کم😌هر کی فالو کرد بگه براش دعا میکنم و صلوات میفرستم💕کاربریم دست ۲ نفره برای همین تاپیک تاپیک نظرات فرق داره 😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چن ماهشه؟دختر من هشت ماهو نیمشه دوتا نصفه از پایین دراورده همینطوری گاز میگیره منم یا بینیشو فشار میدم یا میزنم تو صورتش و دعواش میکنم چون اصن اعصاب بچه ندارم اونم ک عین خیالش نیس میخنده

2728
چن ماهشه؟دختر من هشت ماهو نیمشه دوتا نصفه از پایین دراورده همینطوری گاز میگیره منم یا بینیشو فشار می ...

پس مرضت چی بوده اوردی وقتی اعصاب نداشتی

خجالت بکش 

التماس دعا

اوخی گوگولی اره بچه طفلک ترسیده.عزیزم دندون گیر بگیر بده دستش یا با مسواگک انگشتی یا یه پارچه یه خورده زبر رو لثه ش بکش.دست خودشون نیست لثه شوم میخاره با گاز گرفتن دردو خارششو میخان اروم کنن.

توروخدا دیگه داد نزن سرش گناه داره.بچه ی منم هر وقت گاز میگیره شدید دردم میگیره قلقلش میدم که ولش کنه

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند
2738
چن ماهشه؟دختر من هشت ماهو نیمشه دوتا نصفه از پایین دراورده همینطوری گاز میگیره منم یا بینیشو فشار می ...

چجور دلت میاد بزنی خب اعصاب نداری چرا بچه اوردی 

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند

نمیخنده اون واکنشش اونجوریه چجور عین خیالش نیست بچه حتی از جنینی هم رفتار خشن رو میفهمه یکم رو خودت کار کن حالم گرفته شد از پیامت منکه اصلا نمیتونم حتی بهش اخم کنم

نمیخنده اون واکنشش اونجوریه چجور عین خیالش نیست بچه حتی از جنینی هم رفتار خشن رو میفهمه یکم رو خودت ...

جوری نمیزنمش ک بترسه یا دردش بیاد فقط میخوام بفهمه کارش اشتباهه براهمون میخنده وگرنه وقتی دعوایه جدی میکنم گریه میکنه

عزییم گناه داره بچمه من ۶ ماهش دوتا داره پایین من حیغم نژدم بلند میگم آی ولی بعل بدسش میکنم چحوری دلت میاد من عذاب وجدان گرفتم بابت کار خودم 

اخی طفلکی ترسیده بوده که سینت و نمیگرفته نگران نباش بچه ها زود یادشون میره دست خودت نبوده خب  ...

آخه یهویی باشه آدم نمیتونه نگه آی اگه بددنم تحمل میکنم 

2706