2410
2553

دوستان تابحال "زیارت آل یاسین" که خیلی هم بهش توصیه شده خوندید؟

اگه نه, پیشنهاد میکنم همین الان زیارت آل یاسین صوتی رو با صدای استاد محسن فرهمند رو گوش کنید و به معنیش هم توجه کنید. قول میدم خیلی لذت میبرید و دلتون غرق نور میشه💛 کمتر از ده دقیق زمان میبره

******هرکی انجام داد حتتتما توی کامنت ها اطلاع بده, چهل تا صلوات به نیت حاجت رواییش میفرستم💛

حسین (ع)جانم ؛غبار ماتم تو آبرو به من بخشید...به عالمی ندهم این غبار ماتم را... به نیل قطرهِ اشک محبتت ندهم...اگر دهند به دو دستم تمام عالم را ... ♥️    خرّم آن روز كه پرواز كنم تا بر‍‍ِ دوست🍃   اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س)💚🍃

دوستاي خوبم ميشه پيج منم تو اينستا دنبال كنيد!؟ 🥺

🙏🏻 منم يه دختر مستقلم كه دارم خرج خودم رو در ميارم

Stayc.shop اينه ايديم 🥺 يه دونه لايك و كامنت هم برام خيلي ارزش داره به خاطر باگ هاي اينستا پيجم وحشتناك خوابيده :( 

يه لايكي كامنتي حمايتي❤️🥺

فقط يه نگاه به پيجم بنداز اگه خوشت اومد بمون نرو 🥲❤️

Stayc.shop

Stayc.shop لطفا فالوم کنید خیلی بهش نیاز دارم🥺🙏❤پیجم لوازم آرایشه با قیمت خیلی کم😌هر کی فالو کرد بگه براش دعا میکنم و صلوات میفرستم💕کاربریم دست ۲ نفره برای همین تاپیک تاپیک نظرات فرق داره 😁

حالا ما که خیلی وقته گوش  دادیم  چی 

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستاي خوبم ميشه پيج منم تو اينستا دنبال كنيد!؟ 🥺 🙏🏻 منم يه دختر مستقلم كه دارم خرج خودم ...

سعی میکنم حمایتت کنم عزیزم

و برات آرزوی پیشرفت دارم🌹

حسین (ع)جانم ؛غبار ماتم تو آبرو به من بخشید...به عالمی ندهم این غبار ماتم را... به نیل قطرهِ اشک محبتت ندهم...اگر دهند به دو دستم تمام عالم را ... ♥️    خرّم آن روز كه پرواز كنم تا بر‍‍ِ دوست🍃   اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س)💚🍃
2720
حالا ما که خیلی وقته گوش  دادیم  چی

قبول باشه گلم

به نیتتون ان شاءالله چهل صلوات میفرستم تا صبح

التماس دعا🙏

خوب بود، آمین

قبول باشه

چهل صلوات به نیتتون میفرستم🌹🍃 التماس دعا

2714