2737
2734

ما خانواده مرفه ای هستیم بعد کرونا خانوادگی ک گرفتیم ک خیلی اسیب روحی دیدم چون ب تنهایی با بی تجربگی از خانوادخ مراقبت کردم و ترس از دست دادن داشتم 

الان ک خوب شدن میبینم خیلی وسیله خونه خراب میشه یا ماشین یا تصفیه یا شیر اب یا گم شدن وسیله ها 

از عوارض کروناس ک خرابکاریمیکنیم ؟ یا چشم خوردیم؟ یا من حساس شدم ؟ بهم نخندین هر وسیله کلی خرج داره

چشم خوری دقیقن منم اونجوری ام زود چشم میخورم

چکار کنم ی سید میشناسم ادم درستی پول هم‌نمیگیره برم پیشش ؟ ما بعد کرونا قربونی هم دادیم پدرم هم همیشه بفقرا کمک میکنه اما پیشرفتها پدرم چشمگیر بوده تو فامیل

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
راه حل بده؟ 

دعا چهار قل بنداز گردنت،صدقه بده و اسپند دود کن دائم‌.پیش آدم های تنگ نظرم از خوبی و خوشیت هیچی نگو.والا مردم چشم ندارن خوبی و خوشی آدم رو ببینن حتی فامیلای نزدیک.به نظرم حتی نزدیکا از غریبه ها بدترن

آنچه مرا نکشد قوی ترم میسازد⚡☪️
چکار کنم ی سید میشناسم ادم درستی پول هم‌نمیگیره برم پیشش ؟ ما بعد کرونا قربونی هم دادیم پدرم هم همیش ...

من اصلا از گرفتن دعا خوشم نمیاد حتی دعا هایه خوب و قرانی 

ون یکاد بخون و ب خودت وصل کن 

کارهاتون رو دزدی انجام بدید کسی نفهمه ک چشم بخورید 

اسفند دود کن 

تخم مرغ بکشن 

قربونی بدید و.....

من اصلا از گرفتن دعا خوشم نمیاد حتی دعا هایه خوب و قرانی  ون یکاد بخون و ب خودت وصل کن  ...

تخم مرغ شکستن با چ نیتی انجام بدم ؟ منم خوشم از دعا نمیاد اما با اتفاقای ک میفته میگم شاید دعا چارشه

2738
دعا چهار قل بنداز گردنت،صدقه بده و اسپند دود کن دائم‌.پیش آدم های تنگ نظرم از خوبی و خوشیت هیچی نگو. ...

نمیتونم گردن بندازم چون میدونم فردا نجس میشه باش میرم حموم کلا حواسپرت شدم 

مذهبی نیستم اطلاعاتم کمه ی راه حل دیگ بذه

من اصلا از گرفتن دعا خوشم نمیاد حتی دعا هایه خوب و قرانی  ون یکاد بخون و ب خودت وصل کن  ...

پدرم خیلی اعتقاد داشت ب چشم منم داشتم الانم میگم شاید توهم خودم همه کرونا میگیرن همه وسیلشون خراب مبشه

تخم مرغ شکستن با چ نیتی انجام بدم ؟ منم خوشم از دعا نمیاد اما با اتفاقای ک میفته میگم شاید دعا چارشه

نمیدونم والا اگه اعتقاد داری انجام بده شاید اثر داشت 

رو تخم مرغ اسم کسایی ک فکر میکنی چشمتون زدن بنویس بعد با دوتا سکه پولی رو اسم ها از دو طرف فشار بده رو اسم هر کسی شکست اون چشمت زده 

نمیتونم گردن بندازم چون میدونم فردا نجس میشه باش میرم حموم کلا حواسپرت شدم   مذهبی نیستم ...

منم مذهبی نیستم ولی خب دعا گردن انداختن میگن خیلی خوبه.

آنچه مرا نکشد قوی ترم میسازد⚡☪️
2706