2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

من یدونه پسر دارم ۶سالشه ولی جرأت نمیکنم به بقیه بچه های دوست واقوام نگاهم کنم یاصداشون بزنم فوری نگام میکنه چشاشوسفیدمیکنه و تادوساعت میره توقیافه وبعدش دعواوگریه

خدایا شکرت شکرت شکرت
پسر دومیم حسودی نمیکنه بلکه میخواد دقیقا مثل اولی باشه

یعنی چطور؟ بچه من با گریه و زور میخواد ، در این حد که مثلا غذای اینو دادم به بزرگه بگم غذا میخوری بگه نه ، میگه عه عه یعنی از منم این سوال رو بپرس ،بعد میپرسم میگه نه !

من یدونه پسر دارم ۶سالشه ولی جرأت نمیکنم به بقیه بچه های دوست واقوام نگاهم کنم یاصداشون بزنم فوری نگ ...

ای وای اتفاقا بچه بزرگه منم میگه چرا جواب سلام فلان بچه رو با مهربونی دادی ، چرا به فلانی هم گفتی بیاد اینجا!

اره بچه من دوسالشه اینجوریه پسرم کلاس دومه  اینقد حسودی میکنه من خندم میگیره از کاراش 😆

اگه پرم یک ثانیه بیاد روپای من یا باباش بشینه چنان قشقرقی به پا  میکنه میاد هولش میده جیغ گریه خودشو رو زمین پرت میکنه اینقد مشتو لگد نثار این بچه میکنه 😆😐که دیگه مابه بزرگه پاشو پاشو برو نمیبینی این گریه میکنه

2706