2703
2553
عنوان

وای خدا شپش

165 بازدید | 17 پست

دخترم همش خونست نمیدونم از کجا گرفته این لعنتی رو چندتا تخم شپش پیدا کردم تو سرش الان براش مایونز زدم بخوابه فردا با پرمترون بشورم پارسالم هم این موقع گرفت موهاشم بلنده دلم نمیاد کوتاه کنم طفلک هش ۳سالشه

از سال ۹۶ اینجام به لطف یه سری از رفقاااااا بیمرام ترکیدم پس لطفااااا نگید تازه وارد عصاب مصاب ندارم .ممنون .🙂🙂🙂🙂

خب موهاشوکوتاه کن خواهرمن .یعنی چی دلم نمیاد؟ 

بحثسلامت کودکت درمیونه ها

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

یه محلولی هست عزیزم میری دکتر بهت میده ..چند بار بزنی همه تخم هاش میمیرن..اسمش اگه اشتباه نکنم دای لیس بود..البته شامپو ضد شپش هم در کنارش بزن..اون محلوله شب تا صب باید بمونه رو سرش..

و اینکه حتما سعی کن بشینی خودت با دست دونه دونه دربیاری از تو موهاش ..اینکار خیلی خوبه..توی اون محلول ها یه شونه ی ض شپش داره خیلی خوبه ..حتما ازش استفاده کنه..توی شامپوهاهم هست فک کنم

چرا واقعا انقدر شپش زیاد شده

همون واقعاااااا دارم دیونه میشم اونم دختر من اصلا نمیزار به موهاش دس بزنز

از سال ۹۶ اینجام به لطف یه سری از رفقاااااا بیمرام ترکیدم پس لطفااااا نگید تازه وارد عصاب مصاب ندارم .ممنون .🙂🙂🙂🙂
همون واقعاااااا دارم دیونه میشم اونم دختر من اصلا نمیزار به موهاش دس بزنز

من به عمرم شپش نگرفته بودم تا اینکه ماه پیش گرفتیم اونم فکر کنم از خرگوشی که داشتیم بود

یه صلوات برای سلامتی همه مامانای گل بفرستید و مامان منم مهمون کنید  
2706