2737
2734

عفونت واژن یا ادراری؟

یه زن مبارزم برای رسیدن به اهدافم🥰🙂وزن اولیه م : ۱۱۸ وزن الانم: ۸۹ و الان ۸۶  قد: ۱۷۷  اگه راهنمایی و کمکی تو مسیر تناسب اندام داشتید خواستید حتما ازم بپرسید . مسیر کاهش وزنم تنها کم کردن وزن نبود بلکه اون منو به یه لایف استایل سالم و کلی درس خوب رسوند و گاهی فکر میکنم اضافه وزنم نعمتی بود که من به یه زن آگاه تبدیل کنه😇💪یادتون باشه اگه میخواین قدرتمند بشید آگاه تر باید بشید و مطالعه کنید و تغییر از خودتون شروع کنید تا فرزندانی و نسلی آگاه و قوی بار بیاریم یه مادر قوی و دانا فرزندانی موفق بار میاره پس بیا از خودمون شروع کنیم حتی در حد ۵ دقیقه مطالعه روزانه😊😊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وااای و امان از عفونت .دخترم یه ماهه پیش گفت مامان اونجام میخاره نگاه کردم سفیدک زده بود و یه کم قرمز بود .به خاطر کرونا دکتر نبردمش از داروخانه براش پماد کلوتریمازول گرفتم تا براش میزنم خوبه به محض اینکه نمی‌زنم براش دوباره خارش میاد سراغش .دخترم چهارسالشه خیلیییی ناراحتم از الان درگیر عفونت شده

2731
وااای و امان از عفونت .دخترم یه ماهه پیش گفت مامان اونجام میخاره نگاه کردم سفیدک زده بود و یه کم قرم ...

ای جانم ایشالا زود خوب بشه، من قبل بارداری یک بارم عفونت نگرفتم، دارم کلافه میشم، این پمادچجوری استفاده میشه؟ 

2738

از عفونت نگو ک من جیگرم کبابه الان هفته ۲۴ هستم هی عفونته میره هی میاد از هفته ۱۴ ک سرکلاژ کردم دارم میره میاد دمارمو در آورده

انواع داروها رو خوردم درست نشد

بگم اول سفکسیم ۴۰۰ روزی یکی بعد درست نشد پماد کلوتریمازول اثر نکرد بعد پماد کلیندومایسین یکم بهتر شدم با قرص مترونیدازول ۲۵۰ روزی دو تا بازم بهتر نشدم

اخر سفکسیم ۴۰۰ با مترونیدازول ۵۰۰ روزی دوتا با پماد کلیندومایسین شبی یه بار

خوب شد قطع کردم دوباره شرو شد با دلدرد باز فقط مترونیدازول مدت طولانی استفاده کردم کنارش خودمو بستم ب ویتامینو آبمیوه و لباس ریز نپوشیدم الان دو هفتس بهترم