2410
2553
عنوان

تورو خدا مامانیی که بچه ی سه ساله دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 330 بازدید | 41 پست
سه سال کامله من پسرم سه سال ۶ ماهه است نگرانشم 

راستی برای غذا من پسرم هر وقت میل به غذا نداره سس قرمز خرسی میارم براش یکم به غذاش میزنم یکم داخل یه بشقاب دیکه شکلک میکشم تا غذا بخوره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
نه عزیزم روون نیست فعلارو اشتباه میگه همیشه ام از یه سری جملات تکراری استفاده میکنه و همونارو میگه&n ...

من خ چ و س و ش را نمیگه.البته دندونای بالاشرا کشیدم.شما کاری نکردید نبردید گفتار درمان؟

من خ چ و س و ش را نمیگه.البته دندونای بالاشرا کشیدم.شما کاری نکردید نبردید گفتار درمان؟

خب شاید بخاطر دندوناشه که نمیتونه اینارو تلفظ کنه.بچه ۳ ساله باید بتونه جمله ی ۳ کلمه ای بگه...نه نبردم سخت نمیگیرم کم کم خودش خوب میشه

2714
دختر منم ۳ سالو نیمشه وزنش ۱۲ هیچی نمیخوره دکتر بهش شربت راسیپ داده

راسیپ  خیلی ضرر داره ب بچه نده اصلا من یه مدت ب پسرم داده بودم عصبی شده بود همیشه کلافه بود  سرچ کن اینترنت

راسیپ  خیلی ضرر داره ب بچه نده اصلا من یه مدت ب پسرم داده بودم عصبی شده بود همیشه کلافه بود&nbs ...

آره عزیزم سرچ کردم...یه هفته دارم به دخترم میدم عصبی نشده ولی اشتهاشم باز نکرد اصلا😔