2137
2106

خودم اینکه توی جا های شلوغ راحت تر درس میخونم 

موقع خاب پامو تکون میدم تا خسته بشم بخابم 

زیاد عجیب نیستن البته/:

یه طوری حرف بقیه براتون مهمه،که انگار‌ انگشت وسط ندارین☺🌈

نباید کسی جلوم عطسه سرفه کنه

ای یاور انکه یاوری نداردمرسی که هستی خدا جونم♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

سلام مامانهای عزیز

اگه دنبال سرمایه گذاری مطمعن هستین واسه فرزندان دلبندتون

اینجا کلیک کنید

2166

یه آهنگ رو تا شعرشو تا آخر نخونم دانلود نمیکنم

بار اولم باید با هدفون گوش بدم نه جور دیگه ای

دوستام بهم میگن اسکول

(به سیبیلام نگاه نکن کاربر خانم هستم)              ⛔کاربری که دیگر نمی‌خواهد در محل مذکور دوستی داشته باشد و کسی او را به یاد بیاورد⛔                    شخص شخیص اعتیاد جنون آوری به فیلم،کتاب و موسیقی دارد. 

در اوووج گرما باید پتو تا گردنم باشه تا خوابم ببره 

وقتی درسم نوشتن یه چیزیه که خیلی اسونه برام باید مثلا یه اهنگی چیزی گوش کنم

لعنت به جایی که تو تفکر مردمش هر کی رشته تجربی یا ریاضی نیست خنگه 😫🥺تا وقتی کارای دیگران آسیبی بهت نمیزنه حق دخالت نداری 🙃😉 / نظراتم شاید از نظر شما درست نباشه که منطقیه پس لطفا توهین نکنید 😇😁 / یه بلیط قطار و رفتن از پیش ماگل ها یکی از نیاز های واقعیمه 🍗/ عاشق این ایموجیم 🙂 معلوم نیس خوشحاله، ناراحته، دوست داره، میخواد بکشتت 😆😂  خیلی خوب میشه اگه یه سری بفهمن لازم نیست برای اختلاف سلیقه به کسی توهین کنی 😒😑 
2165
چی میشه  میکشیش؟

داد میزنم صورتمو میشورم😐😂

ای یاور انکه یاوری نداردمرسی که هستی خدا جونم♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
2183
نباید کسی جلوم عطسه سرفه کنه

😑😑😐

لعنت به جایی که تو تفکر مردمش هر کی رشته تجربی یا ریاضی نیست خنگه 😫🥺تا وقتی کارای دیگران آسیبی بهت نمیزنه حق دخالت نداری 🙃😉 / نظراتم شاید از نظر شما درست نباشه که منطقیه پس لطفا توهین نکنید 😇😁 / یه بلیط قطار و رفتن از پیش ماگل ها یکی از نیاز های واقعیمه 🍗/ عاشق این ایموجیم 🙂 معلوم نیس خوشحاله، ناراحته، دوست داره، میخواد بکشتت 😆😂  خیلی خوب میشه اگه یه سری بفهمن لازم نیست برای اختلاف سلیقه به کسی توهین کنی 😒😑 
یه آهنگ رو تا شعرشو تا آخر نخونم دانلود نمیکنم بار اولم باید با هدفون گوش بدم نه جور دیگه ای دوستا ...

راس میگن بمولا

نگی به ک۳۰😍 خیلی نف۳۰😘 از هر کی بپر۳۰😍 به این میر۳۰😘 که واسه من همه ک۳۰😍