2703
2553
عنوان

از دست پسرم خودزنی کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 460 بازدید | 29 پست

استارتر اخه این چه کاریه کردی بچه هست آدم بزرگ که نیست عزیزم آرامشه خودتو حفظ کن خواهر

اگر اسلام دست و بالمون را نبسته بود همه پسرا دانشگاهمون را از دم بوس میکردم و گاز میگرفتم خواهشا ادا تنگا رو واسه ما در نیارید باشه

قربون خستگیات عزیزم منم دخترم همینجوریه گاهی فکر میکنم برای دندون های جلوم آخر یه اتفاقی میفته از بس از شدت خشم بهم میفشارمشون 😂🤣

یه روزی یه جایی بالاخره از این زندگی خودمو برمیدارم و میبرم ! درست از امروز دهم تیرماه ۱۴۰۰ با خودم قرار گذاشتم این زندگی تا ۸ سالگی دخترم به این شکل تحمل کنم اگز درست شد که خداروشکر اما اگر شوهرم تغییر نکرد میرم جوری که انگار هیچ وقت نبودم ! یعنی ۶ سال دیگه فرصت میدم به خودم و دخترم که بعدها ازم نپرسه چرا رفتی ؟ میخوام بزرگتر بشه و پدرش بشناسه و بفهمه چرا ادامه ندادم ! تو این ۶ سال زمان دارم برای آیندمون تلاش کنم دعام کنید بتونم تا سال آینده یه ماشین بخرم ( پراید مدل پایینم قبوله 😅)  اینجوری کمتر اذیت میشیم . انتخابمو کردم من فقط میخوام بهترین مادر دنیا باشم برای ارغوانم ان شاالله یه روزی با دیدن خوشبختی و موفقیتش تموم خستگی این سالها از تنم دربیاد و حاصل تموم صبوریهامو ببینم 😊     خیلی وقت بود بی هدف فقط روزهارو میگذروندم اما الان هدف دارم 😊                                 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدایی نمیدونین بچه اینجوریه ک میزاین؟

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    

وای وای وای از ما مامانا که انقدر صبرمون کمه...بچه هستن ...شما خودت نیاز به یه خلوت داری. ..به نظرم در هفته یه بار کسی بچت بگیره برای خودت وقت بزاری ..نثف حال بدت خوب میشه...ولی مادری فقط صبر صبر صبررررررر میخواد....چیزیه که من 6 ساله تلاش میکنم داشته باشم ولی خیلی وقتا از دستم در میره ..

2720
اخی بچه میترسه اینجوری من پسرم هشت سالشه این روزا بخاطر زایمانم حیلی بیحوصله م ولی اصلا دعواش نم ن ...

نه دور از چشمش اینکارو کردم اومدم پیشش بوسیدمش

وای وای وای از ما مامانا که انقدر صبرمون کمه...بچه هستن ...شما خودت نیاز به یه خلوت داری. ..به نظرم ...

واقعا اینجا هیشکیو ندارم همش تو خونم خیلی سخت هخیلی

2714

عزیزم همینطوره دیگه بچه و بچه داری. 

تازه الان بهترین سنشه. سن دو تا چهار سال فوق العاده سخت تر از الانش میشه. 

کارگاه های فرزند پروری شرکت کن دکتر سمیه علوی نژاد، محیا سادات منصوریان 

این کارگاه ها کمک میکنه انتظاراتت رو با سن بچه ت تنظیم کنی 

روی تکنیک های تنفسی و مدیتیشنت کار کن که کمتر و دیرتر از کوره دربری 

ویتامین های بدنتو چک کن که کمبودآهن نداشته باشی فقر آهن بدخلقی میاره 

در کل هم ساده بگیر هر سال و ماه و هفته و حتی روز فاز بچه ها عوض میشه تا شخصیتشون شکل بگیره 

سعی کن پرخاش گری رو نبینه بچت که یاد نگیره 

« هوشم ببر زمانی تا کی غم زمانه »
عزیزم همینطوره دیگه بچه و بچه داری.  تازه الان بهترین سنشه. سن دو تا چهار سال فوق العاده سخت ت ...

اره اصن وقت نمیکنم به خودم برسم. ممنونم از راهنماییت. نه اصلا نمیذارم ببینه. 

وااااقعا بچه های خواهرام تا یکسالگی خونه ما بزرگ شدن اینطوری نبودن. من دیگه یوقتایی مغزم کشش نداره

بچه ها فرق دارن عزیز 

من یکی از سخت ترین و شیطون ترین بچه هارو بین همه ی دوستام و فامیل دارم. در صورتی که خودم و شوهرم هردو خیلی ساکت و آرومیم. 

واقعا اینجا هیشکیو ندارم همش تو خونم خیلی سخت هخیلی

من با تمام.وجود درکت میکنن ..چون خودمم هیچکس پیشم نبود..29 سالم بود دانشجو بودم بارداری وحشتناکی داشتم انقدر ازم انرژی گرفته بود که بعد زایمان نا نداشتم....بچگی خواهرم دیده بودم که فوق العاده آروم و بچه آسونی بود..ولی بچه من گریه میکرد زردی گرفت ..احساس تنهایی داشتم حتی یه شبم کسی پیشم نبود...باهمه اینا الان بچم 5 سالشه و یه بچه دیگه دارم و حسرت میخورم ای کاش صبور تر بودم ای کاش مادر بهتری بودم ای کاش روزای شاد تری برای بچم میساختم ...برای تمیزی خونه همیشه وقت هست...ولی بچه هامون فقط یه بار این سن تجربه میکنند...من خودم کمی بهتر شدم و واقعا هر روز دعام اینه که مادر خوبی باشم .من برای ارامش شما دعا میکنم لطفا برای منم دعا کنید.

اره اصن وقت نمیکنم به خودم برسم. ممنونم از راهنماییت. نه اصلا نمیذارم ببینه. 

سخت نگیر به خودت 

تو میتونی کم کم دستت میاد 

در ضمن فکر کنم بچه ت داره دندون درمیاره. بد خلقی های زیر یه سال اغلب مال دندونه. دل به دلش بده. 

من یه کار خوبی که میکردم این بود که کارای خونه رو کلا میذاشتم کنار موقع بچه داری. 

غذامو شب قبل میپختم. نظافت و تمیزی هم آخر هفته که شوهرم بچه رو نگه می‌داشت انجام می‌دادم 

کلا حواسم پیش بچه بود 

بعد از دو سالگی کم کم یاد گرفت با خودش سرگرم بشه و یه کم دستم بازتر شد 

من با تمام.وجود درکت میکنن ..چون خودمم هیچکس پیشم نبود..29 سالم بود دانشجو بودم بارداری وحشتناکی داش ...

عزیزدلم ممنونتم منم عین خودت، زردی و بستری و غربت و خونه پدرشوهر و بیتوجهی همسر و شب نخوابی تنهایی و کرونا و .... خدا خیرت بده عزیزدلم

عزیزدلم ممنونتم منم عین خودت، زردی و بستری و غربت و خونه پدرشوهر و بیتوجهی همسر و شب نخوابی تنهایی و ...

یه تایمی حتی اگه کسی نیست بچت نگه داره ..بچه بردار برو بیرون قدم برن یه چیز کوچیک برا خودت بخر حتی یه خوراکی ..حالت سره جا میاد....من میدونم چقدر اذیتی ولی فقط و فقط خودمون میتونیم به خودمون کمک کنیم...اسفند هم.تو.خونه دود کن..البته پر دود نباشه خیلی تاثیر روی گریه بچه داره..ارومش میکنه

2706