2410
2553
عنوان

اگه بخوایم طلاق توافقی بگیریم

98 بازدید | 5 پست

پیش مشاور چ حرفایی بزنم ک دیگه طولش ندن؟؟؟

به نظرتون از همچین آدمی جدا شدن خوب نیس؟؟از عید تا الان ۴  فقط یه خاطر آبجیش کتکم زده یعنی حتی  تو حالا عادی باشیم اونا یه طرف منم یه طرف اونا رو انتخاب میکنه ۵ ساله با نامزدی و ازدواج کردم ۴ سال لال شدم کتکم زد ریختم تو خودم هرچی گفت چشم گفتم فقط این یه سال آخرش دیگه گفت هوی گفتم های جوابشو دادم صبرش تموم شد به نظرتون بد کردم؟؟؟تقصیر منه یا ن ۴۰ روز بود ازدواج کردم داداشش کتکم زد گفت به پام بیوفت همسر خوش غیرتمم نگاه میکرد میگم اگه منو واقعا دوست داشت همچین کاری نمی کرد خیلییی عذابا دادن بهم ک اگه بگم یه روز میکشه

آی بدم میاد لایک میکنید با ذوق میرم ببینم کیه ک جوابمو داده میبینم لایکه دقیقا قیافم این میشه 😐😐😒😒لایکم نکنید از من بیکارتر نیس ک فقط تو نی نی سایتم

اینم بگم تا الان ک صبر کردم یه بچه ۳ ساله دارم دیگه نمیتونم تحمل کنم تا الانم لطف بزرگی در حقش کردم

آی بدم میاد لایک میکنید با ذوق میرم ببینم کیه ک جوابمو داده میبینم لایکه دقیقا قیافم این میشه 😐😐😒😒لایکم نکنید از من بیکارتر نیس ک فقط تو نی نی سایتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اگ دادشش منو کتک بزنه اون نگاه کنه من شخصا تو اون زندگی نمیمونم

..وزن شروع رژیم خودسر۷۵کیلو..وزن شروع رژیم باگروه۶۸..وزن شروع دوباره رژیم۶۵ ...هدف اول ۶۰...هدف دوم ۵۸تاریخ شروع رژیم باکالری۱۳۰۰ جمعه۹ابان۱۴۰۰... بازی تموم نمیشه تاوقتی ک برنده بشم
2456