2726
عنوان

لیزر بدن درد داره

| مشاهده متن کامل بحث + 274 بازدید | 25 پست
چ دسنگاهی رفتی عزیزم؟ بنظرت دستگاه پلاتینیوم پلاس خوبه من برم

من دايود رفتم عزيزم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
یعنی بی حسی بزنم کاملا سر میشه هیچ دردی نمی فهمم؟؟

ببین اینایی ک بهت گفتم رو دکتری ک رفتم لیزربهم گفت ولی من ب حرفش گوش نکردم،نیم‌ساعت قبلش زدم ومشمانزاشتم،بخاطرهمین سرنشده بود....

آره انجام بده سرمیشه.

من برای ماه بعد همین کارارومیخوام انجام بدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چون بیشتر تبلیغ الکساندرایت رو میشنوم نمیدونم همشون خوبن یا فقط بعضیاشون دودلم ک چی برم برا شما خ ...

من از دايود راضي بودم چون كلا برگشت نداشت حتي بعد بارداريم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
ببین اینایی ک بهت گفتم رو دکتری ک رفتم لیزربهم گفت ولی من ب حرفش گوش نکردم،نیم‌ساعت قبلش زدم ومشمانز ...

مرسی عزیزم فقط ساق پا هم درد داره یا نه فقط بیکینی؟

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
میگم بی حسی ک بزنیم یوقت تاثیری توی لیزر نداره؟

نه عزیزم من انجام دادم،۲ساعت قبل رفتن بی حسی بزن ،نیم ساعت قبل رفتنت بشورش،هم اذیت نمیشی هم کامل موها میره،البته سعی کن جایی بری واقعا خوب باشن نه بخاطر پول بعضی جاها رو نزنه وهی بکشونتت مرکز لیزر

زندگی هرچقدر سخت باشه من ازون سختترم                              بالاخره موفق میشم وبه لطف خدای مهربونم دوباره حس مادرشدنو میچشم🥰🥰