2410
2553
عنوان

چجوری پریودمو بندازم عقب؟

104 بازدید | 7 پست

هرجور حساب میکنم صاف میفته روز کنکورم یا حالا یکی دو روز اینور اونور😐

چیکار کنم تاریخش خیلی جا به جا شه

آزاد شو از بند خویش ،تحقیر را باور نکن. اکنون زمان زندگی‌ست ، تاخیر را باور نکن. 

قرص ال دی

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
قرص ال دی

چجوری باید بخورم ؟ از دوستم پرسیدم ۲صفحه فرمول ریاضی داده که فلان روز بخور تا این روز بعد تمدید کن و این چیزا

آزاد شو از بند خویش ،تحقیر را باور نکن. اکنون زمان زندگی‌ست ، تاخیر را باور نکن. 
چجوری باید بخورم ؟ از دوستم پرسیدم ۲صفحه فرمول ریاضی داده که فلان روز بخور تا این روز بعد تمدید کن و ...

یک هفته مونده به پریودیت بخور. شبی یک  عدد

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
یک هفته مونده به پریودیت بخور. شبی یک  عدد

درد پریودی رو نداره؟

تا حالا امتحان نکردم میگم نکنه مثلا پریود نشم ولی سر موقع دردشو داشته باشم😂

درد پریودی رو نداره؟ تا حالا امتحان نکردم میگم نکنه مثلا پریود نشم ولی سر موقع دردشو داشته باشم😂

نه درد نداره.  یا میخوای ۱۰ روز مونده به پری بخور 

ولی خب خیلی به هم می ریزه پریودیت .  

ولی بعد دو سه ماه دوباره تنظیم میشه .

2714