2726

من شوهرم دست ب خریدش خوبه خودمم چیزی بخرم همرو نمیگم فقط پول میگیرم مگ مردا همه کاراشونو بهمون توضیح میدن

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
امور ضروری منظورت چیه؟

مثلا چیزایی که گرونه، یا کارهایی که میدونی شوهرت حساسیت جدی داره، چیزایی که زندگی بهش وصله و یه دروغ میتونه کل زندگی رو نابود کنه 

خداوند به هرکس 《حالت سکون و آرامش 》 را عنایت فرماید،نتایج بسیاری را برای او در بردارد. از جمله: از ملامت ها نمی هراسد، توکل دارد، اگر چیزی را از دست بدهد غمناک نمی شود و اگر چیزی را به دست آورد طغیان و نافرمانی نمیکند.استقبال یا بی اعتنایی مردم، شهرت یا گمنامی و فقر و غنا در او اثری ندارد. 💖برای همه از خداوند چنین حالی رو میخوام💖

مایواشکی نداریم اصلانم بهش خبرنمیدم اینوخریدم اونوخریدم خودش میبینه متوجه میشه منم بهش میگم فلان روزخریدم فلان قیمت فلان جا درهمین حدمیپرسه اخرشم میگ مبارک باشه😁

روزی میرسدمردان کوچک من،بزرگ مردی میشوندکه برای نگریستن به چهره ماه مردانهِ شان بایدسربالاکنم😍🥲🧿       
2706