2726

خب طبیعیه مشکلش چیه؟

مگه باید آمار دقیق داد؟؟؟

مگه زندانه؟

خداوند به هرکس 《حالت سکون و آرامش 》 را عنایت فرماید،نتایج بسیاری را برای او در بردارد. از جمله: از ملامت ها نمی هراسد، توکل دارد، اگر چیزی را از دست بدهد غمناک نمی شود و اگر چیزی را به دست آورد طغیان و نافرمانی نمیکند.استقبال یا بی اعتنایی مردم، شهرت یا گمنامی و فقر و غنا در او اثری ندارد. 💖برای همه از خداوند چنین حالی رو میخوام💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نمیدونم یه مدت تو نخ لوازم قنادی بودم از یه حدی بیشتر شد دیگه خوشش نمیومد منم یواشکی میخریدم بعد جور ...

خوبه دیگه منطقیه

هم تو به مراد دلت رسیدی هم اون جنبه صداقت نداشته و الان راضی و خوشحاله

فقط امور ضروری و مهم هیچ وقت نه بپیچون نه پنهان کن، و نه دروغ بگو

خداوند به هرکس 《حالت سکون و آرامش 》 را عنایت فرماید،نتایج بسیاری را برای او در بردارد. از جمله: از ملامت ها نمی هراسد، توکل دارد، اگر چیزی را از دست بدهد غمناک نمی شود و اگر چیزی را به دست آورد طغیان و نافرمانی نمیکند.استقبال یا بی اعتنایی مردم، شهرت یا گمنامی و فقر و غنا در او اثری ندارد. 💖برای همه از خداوند چنین حالی رو میخوام💖
مشکل که یه جور پول حروم کردن میدونه مثلا میگفت بجای این چیزا برا خودت لباس بخر و اینا.

میفهمم

همیشه خوشبخت باشین🥰🌈

شوهره من اینقدر تیزه که نمیتونم یه سوزن یواشکیش بخرم همه چیم خودش میخره...ولی بعضی وقتا آدم دلش یچی ...

واقعا!!! چه بد. 😂 اره واقعا مثلا یه آبکش کوچولو دیدم 140 تومن . خوشم اومد میگه میخوای  چیکار اینهمه آبکش تو خونه داری😃

2706