2137
2106

خب طبیعیه مشکلش چیه؟

مگه باید آمار دقیق داد؟؟؟

مگه زندانه؟

خداوند به هرکس 《حالت سکون و آرامش 》 را عنایت فرماید،نتایج بسیاری را برای او در بردارد. از جمله: از ملامت ها نمی هراسد، توکل دارد، اگر چیزی را از دست بدهد غمناک نمی شود و اگر چیزی را به دست آورد طغیان و نافرمانی نمیکند.استقبال یا بی اعتنایی مردم، شهرت یا گمنامی و فقر و غنا در او اثری ندارد. 💖برای همه از خداوند چنین حالی رو میخوام💖

سلام مامانهای عزیز

اگه دنبال سرمایه گذاری مطمعن هستین واسه فرزندان دلبندتون

اینجا کلیک کنید

2166
نمیدونم یه مدت تو نخ لوازم قنادی بودم از یه حدی بیشتر شد دیگه خوشش نمیومد منم یواشکی میخریدم بعد جور ...

خوبه دیگه منطقیه

هم تو به مراد دلت رسیدی هم اون جنبه صداقت نداشته و الان راضی و خوشحاله

فقط امور ضروری و مهم هیچ وقت نه بپیچون نه پنهان کن، و نه دروغ بگو

خداوند به هرکس 《حالت سکون و آرامش 》 را عنایت فرماید،نتایج بسیاری را برای او در بردارد. از جمله: از ملامت ها نمی هراسد، توکل دارد، اگر چیزی را از دست بدهد غمناک نمی شود و اگر چیزی را به دست آورد طغیان و نافرمانی نمیکند.استقبال یا بی اعتنایی مردم، شهرت یا گمنامی و فقر و غنا در او اثری ندارد. 💖برای همه از خداوند چنین حالی رو میخوام💖
مشکل که یه جور پول حروم کردن میدونه مثلا میگفت بجای این چیزا برا خودت لباس بخر و اینا.

میفهمم

همیشه خوشبخت باشین🥰🌈

شوهره من اینقدر تیزه که نمیتونم یه سوزن یواشکیش بخرم همه چیم خودش میخره...ولی بعضی وقتا آدم دلش یچی ...

واقعا!!! چه بد. 😂 اره واقعا مثلا یه آبکش کوچولو دیدم 140 تومن . خوشم اومد میگه میخوای  چیکار اینهمه آبکش تو خونه داری😃

2050

هرچی بخرم کاری نداره 

پاک میکنم؛هرانچه موجب رنجش وازارم میشود...فاصله میگیرم ازتمام آدمهایی که آرامش وجودم را خراب می‌کنند...این بار میخواهم که عاشق باشم ،عاشق کسانی که عاشقم هستند...حواسم را به کسانی میدهم که حواسشان به من هست...بهترین هم که باشی ،پیش کسی که تو رو دوست ندارد کودن به نظر میایی! هنوز هم دیر نیست!راهت را جدا کن،ازکسانی که مقیاس خود باوریت رابهم می‌ریزند..

یواشکی ک نه..ولی از پس انداز خودم میدم مامانم واسم خرید میکنه..نمیگم..

همسرم و دخترای گلم بهترین هدیه ی خدا هستند😍😍خدایا  متشکرم..منم عضو گروه مانکن های ۱۴۰۰هستم...امیدوارم بتونم ب وزن هدفم برسم....وزن اولیه۶۸....وزن بعدی با کمک ملکه_اردیبهشت  رسیدم ب ۶۵....انشاءالله با کمک الناز_خانوم برسم ب وزن هدفم ک ۵۸😍😍
2183

من شوهرم دست ب خریدش خوبه خودمم چیزی بخرم همرو نمیگم فقط پول میگیرم مگ مردا همه کاراشونو بهمون توضیح میدن

🤸⁦🏋️⁩⁩🤸🏾‍♀️🤸🏽‍♂️💃ﻣﺮﺩﻫﺎ ﻓﻜﺮ ﻣﻴﻜﻨﻨﺪ ﺁﺭﺯﻭﻱ ﻫﺮ ﺯﻧﻲ ﭘﻴﺪﺍ ﻛﺮﺩﻥ ﺑﻬﺘﺮﻳﻦ ﻣَﺮﺩ است ….ﺍﻣﺎ ﺩﺭ ﻭﺍﻗﻊ ﺁﺭﺯﻭﻱ ﻫﺮ ﺯﻧﻲ ﺍﻳﻨﻪ ﻛﻪﻫﺮﭼﻲ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﻩ ﺑﺨﻮﺭﻩ ﺑﺪﻭﻥ ﺍﻳﻨﻜﻪ ﭼﺎﻕ ﺷﻪ !!!ﻭﻫﺮﭼﯽ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﻩ ﺑﺨﺮﻩ ﺑﺪﻭﻥ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﻧﮕﺮﺍﻥ ﻣﻮﺟﻮﺩﯼ ﮐﺎﺭﺗﺶ ﺑﺎﺷﻪ!ﺑﺪ ﻣﻴﮕﻢ ﺧﺎﻧﻮﻣﺎ؟؟؟والا …. چه اعتماد به نفسی دارن این آقایون،😂🤠