2726

پوستم هم جوش میزنه هم خشکه دور چشمم رو بکم روغن کرچک زدم و خط لبخندم رو میترسم صبخ بیدار شم تا جوش زدم پس چکنم ۲۲سالمه

منم مثل تو ام صورتمو با شوینده و اینا نمیشورم فقط با تونر پاک میکنم و آب رسان فاقد چربی استفاده میکنم و ژل لایه برداری که شب میزنم

برای جوش و لک هر درمانی میدونین بهم بگین اسیر شدم ۴ساله دارم درمان میکنم (خدا🙏🤍)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه کرم ابرسان خوب بخر برا پوستت که خشکه برا جوش هاتونم حتما برید پیش متخصص که جاشون نمونه تو صورتتون. 

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قسم بہ روزے كہ جز خدايتــ مرحمے نخواهے داشت....🌱آرامش است عاقبت اضطراب ها 🌱
2728

احتمالا پوستت خشک نیس چون پوست خشک جوش نمیزنه بلکه پوستت چرب ولی کم آبه

روتین پوستی انجام بده

روتین شامل( ژل شستوشو. تونر. ابرسان. ضدافتاب)

اللهُمَّ صَلِّ عَلی سَیِّدِنا وَ مَولانا وَ شَفیعِنا 💚مُحَمَّد💚 وَ عَلی آلِهِ وَ صَحبِهِ وَ سَلِّم...پروردگارا دیدار و شفاعت سردار دو عالم محمد مصطفی(ص) را در سرای آخرت نصیبمان گردان🙏❤ 
همه پوستها جوش ميزنه با توجه به نوع پوست جوشش متفاوته

اها☺

اللهُمَّ صَلِّ عَلی سَیِّدِنا وَ مَولانا وَ شَفیعِنا 💚مُحَمَّد💚 وَ عَلی آلِهِ وَ صَحبِهِ وَ سَلِّم...پروردگارا دیدار و شفاعت سردار دو عالم محمد مصطفی(ص) را در سرای آخرت نصیبمان گردان🙏❤