2726
عنوان

پدرمو امشب امتحان کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 897 بازدید | 51 پست

اگه به کوچیک‌ترین چیزات هم شک داشته به نظرم میتونی درنظر بگیری که اعتماد داره😁

ولی به نظرم اگر میخوای مطمئن شی یه جا گوشیت رو بدون پسورد بذار یا اصلا مثلا یه جا یهو بگو یه دقیقه گوشیم رو بگیر برم برگردم، بعد ببین رفته بچرخه توش یا نه. قشنگ درکت میکنم😂

چه مانده از این شب به‌جز دو لکه غم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وا خالی یا پر کردن باتری موبایل چه ربطی به اطمینان و شک داره اخه.؟

چرا هیچ کس نمیفهمه؟ اگر پدری فک کنه دخترش سر و گوشش میجنبه خب این وقت شب چرا باید بهش شارژر بده

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد                                   شهر بر روی سر من عربی می رقصد                                    این جهان با همه دغدغه هایش دارد                                 روی یک جمجمه یک وجبی می رقصد
2728
ن منظورم اینه فکر نکرد این شاید میخواد با کسی چت کنه الان باید بخوابه

خوب شاید فک کرد میخوای بزنی شارژ و بخوابی 🤔🤕

دری که قسمت توباشه حتی بدون اینکه لازم باشه در بزنی به روی تو باز میشه پس به حکمتش دل بسپار .... اگر من بخشی از افسانه ی تو باشم تو روزی به من بازخواهی گشت پائولو كوئیلو.                                            یه حرف قشنگ از مولانا که میگه من زخم تو را به هیچ مرهم ندهم 
اگه به کوچیک‌ترین چیزات هم شک داشته به نظرم میتونی درنظر بگیری که اعتماد داره😁 ولی به نظرم اگر میخ ...

ن اصلا من گوشیم بدون رمزه اصلا نگاه نمیکنه فقط میزاره بالا میگه خراب میشه فقط ی بار گفت گروه دانشجوییتون رو ببینم و همین حالا نمیدونم بهم شک داشت یا چی

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد                                   شهر بر روی سر من عربی می رقصد                                    این جهان با همه دغدغه هایش دارد                                 روی یک جمجمه یک وجبی می رقصد
ن منظورم اینه فکر نکرد این شاید میخواد با کسی چت کنه الان باید بخوابه

نه . لابد با خودش گفته میخواد بازی کنه یا سایت بخونه اگه قرار بود چت کنه اینقد راحت شارژر نمیخواست .‌

نمیدونم چرا به دخترا اینقد گیر میدن من اگه دختر داشتم اینقدر محدودش نمیکردم 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
ن خب اگر فکر میکرد من دوس پسر دارم یا دارم کاری میکنم نباید بهم شارژ میداد ن؟

برو بخواب از وفت خوابت سه ساعتی گذشته مغزت داره ارور میده

دلم میخواد خونه م زوتر ساخته بشه وسیله های بنجلم بچینم توش خودمم وسط قالی دراز به دراز بیوفتم هر کس زنگ زد گفت کجای بگم خونه خودم 😭😭😭ای خدا یعنی میشه 😔😔پسرم سر تو حافظه حوصله توان زانو کمر دندون مو همه چیزم نابود شد اگه زنت نذاره بیایی ببریتم دکتر خودم جررررررش میدم 😑😑😑
عزیزم من پدرم  سال ها رو گوشیم برنامه داشت ک همیشه منو چک میکرد من این پارانویا با من هست ک پدر ...

الان اون برنامه رو گوشیتون نیست دیگه ؟نه بهتون اعتماد داره دیکه ، راحت با دوستات میزاره بیرون بری و...؟

آخه عزیزم با سیم شارژر چه کار اشتباهی میشه کرد؟ 😐

مشه گوشی رو زد تو شارژ یا پسرا چت کرو

2706