2733
2734
عنوان

باشوهرم قهرم اومدم خونه مامانم

| مشاهده متن کامل بحث + 5103 بازدید | 162 پست
از الان روش کارکن مثل من نباش خودت پیش قدم بشی برای آشتی

چ کارکنم ینی🤣

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
منم خونه بودم جدا خابیدم این رفتارا اصلا رفتارای من نیس من اصلا همچین آدمی نیستم آدم قهر رفتن آدم جد ...

منم دلم نمیخواد برای قهر برم خونه مامانم یا جدا بخوابم الان اومدم روی تخت دراز کشیدم ولی یکم ناراحتم هنوز

ثروتها و نعمت های خداوند بی انتها هستند و من آنها را جذب میکنم و خداوند مشتاقانه خواهان ثروتمند شدن من است. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دلم نمیخواد برای قهر برم خونه مامانم یا جدا بخوابم الان اومدم روی تخت دراز کشیدم ولی یکم ناراحتم ...

همین که پشتت رو بکنی بهش بخابی کافیه مثل من پیاز داغشو زیادنکن

زن،زندگــــــــــی،آاااازادیــــــــــ...                         برای دخــــــــــتری که آرزو داشت پسر بود
چ کارکنم ینی🤣

حتما تحت نظر مشاور باش تا راهنماییت کنه چه جوری باهاش رفتارکنی

زن،زندگــــــــــی،آاااازادیــــــــــ...                         برای دخــــــــــتری که آرزو داشت پسر بود
2731
همین که پشتت رو بکنی بهش بخابی کافیه مثل من پیاز داغشو زیادنکن

اره عزیزم ما قهرم زیر یه ساعته مسائل کوچیکو خودمون بزرگ میکنیم

ثروتها و نعمت های خداوند بی انتها هستند و من آنها را جذب میکنم و خداوند مشتاقانه خواهان ثروتمند شدن من است. 
اره عزیزم ما قهرم زیر یه ساعته مسائل کوچیکو خودمون بزرگ میکنیم

درسته

2738
نمیتونی تحمل کنی کارشو کنه توام ادا دربیاری؟برای خشک بودنشم از ژل استفاده کنه. کم کم خودتم خوشت میاد

چن بار ادا دراوردم متوجه شد عصبانی شد.گفت حیف من که همه کاری برات میکنم.من دوسش دارما عاشق بغلشم فقط دخول نه

چن بار ادا دراوردم متوجه شد عصبانی شد.گفت حیف من که همه کاری برات میکنم.من دوسش دارما عاشق بغلشم فقط ...

درخواست دوستی بده ی چیزی بهت بگم 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

با شوهرم قهریم جفتمون هم خونه مامان من هستیم...😅🤪 

شرایط به شدت مسخره‌ای دارم....

برگرد خونتون خودش رسوندت خودت برگرد بگو مرسی که درکم کردی به ارامش نیاز دارم....

به روی خودت نیار منتظر منت کشی هم نباش

2706