2726
عنوان

چرا من اینجوریم😐

330 بازدید | 27 پست

تو کار هام سیاست ندارم، با یه کار ساده که میتونم خودم رو پیش بقیه خوب جلوه بدم، یادم میره انجام بدم🤕

بعدش که کار از کار میگذره میشینم نشخوار میکنم که چرا اینجوری شد و فلان... 

میدونم یکم گنگ نوشتم ولی دیگه واقعا نمیدونم چمه😑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم مثه تو

من میگم آدم بايد يکيو داشته باشه وقتی نِگاش ميکنه تو دِلش بگه : خدايا مرسی که دارمش❤️🥰پشتِ دیوارِ دلم دخترکی آرام نشسته وبرای رسیدن به اهدافش تلاش میکند،برای شکستنش خودتان را خسته نکنید👸🏻❣️ عمیق ترین معنای زندگی منی.💕میم زندگیم💕

منم توام 

دری که قسمت توباشه حتی بدون اینکه لازم باشه در بزنی به روی تو باز میشه پس به حکمتش دل بسپار .... اگر من بخشی از افسانه ی تو باشم تو روزی به من بازخواهی گشت پائولو كوئیلو.                                            یه حرف قشنگ از مولانا که میگه من زخم تو را به هیچ مرهم ندهم 

از نظر من مهم فقط خودتی و خودتی..مهم نیس بقیه ازت خوششون‌بیاد یا نه..سیاستو فقط برا شوهرت داشته باش و واس اون زبون بریز..خوده واقعیت باش پیش بقیه .ادم نمیتونه همه رو از خودش راضی نگه داره.من ک اینجوریم خیلیم راضیم

آذر ماهیا عشقن❤
چرا ادم باید خودشو جلو دیگران خوب نشون بده 

حرف درست و قشنگی زدی، ولی میدونی من همش احساس میکنم بقیه به خصوص افراد خاصی از من خوششون نمیاد. برای همون پناه میبرم به این روش... در حالیکه اون طرف خودش مثلا به خاطر مشغله اش باهام سرد برخورد کرده و هیچ ربطی به من نداشته قضیه... 

نمیدونم واقعا ریشه در چی داره... 

البته خب گاهی وقت هام کاملا مقصرم... 

درحالیکه هیچ قصدی نداشتم، فقط ذهنم اون موقع درست  کار نکرده. 

منظورم اینه مثلااهی وقت ها وظیفه ی خواهر بودنم رو درست انجام نمیدم، قصدی پشتش نیستا، فقط در اون لحظه درست نمیتونم تصمیم بگیرم، و کافیه یه ربع ازش بگذره متوجه میشم اشتباه کردم... حالا من میمونم و کوهی ار عذاب وجدان🤕

فداي سرت

حقيقتش تا يه رفتاري واسه ادم قلبي نشه نمي تونه به راحتي بروزش بده، يادش ميره يا مصنوعي جلوه ميكنه

هزار تا قربون صدقه كسي بري از ته دل نباشه بيهوده و بي اثره

هزار كار بكني يهو با يه كار خرابش ميكني

پس دخترم سعي كن اون رفتار دلخوات را تبديل به اخلاقت كني مثلا مهرباني: هر روز بگو من مهربانم به ديگران مهر دارم اين افراد را به خودم ترجيح ميدم و ...

اينجوري اون رفتار دروني ميشه برات و ناخوداگاه بروز ميكنه

حرف درست و قشنگی زدی، ولی میدونی من همش احساس میکنم بقیه به خصوص افراد خاصی از من خوششون نمیاد. برای ...

خب خوشش نیاد    چرا همه باید ما رو دوست داشته باشن ؟ 

به نظرم یکم اعتماد به نفستو ببر بالا   و برات نظر و نگاه دیگران مهم نباشه 

حال خوش با همون دو سه نفری که برات مهم ان و براشون مهمی خیلی قشنگ تر از برزخ تو یه جماعتیه که بخوای همشونو راضی نگه داری 

زندگی دو روزه   تو یا خوبی  از نظر خودت  یا بدی   اگه خوبی که خوبی چرا  خودتو خوب جلوه بدی ؟  مگه بدی که میخوای خودتو خوب جلوه بدی؟ 

غیر از اینه که میخوای مطاابق (خوب) دیگران باشی ؟  (خوب ) خودت باش 

عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم ...
2706