2733
2739

ما خودمون بدبختیم من چند ماهه خودم چکاپ نتونستم برم بخاطر بی پولی هیچی نتونستم بخرم 

حقوقش درحده بخور نمیره .ما ۵ سال دوست بودیم الان نشونیم عقد نکردیم ولی شرطش واسه رابطمون این بود ک من سرکار نرم خرجی بود بابام بده یا خودش قبل عقد . 

خونوادش موقع انگشتر خریدن کمکمون نکردن گفتن ۳ تا مجرد دیگه دخترو پسر داریم !!! منم گفتم پس نمیذارم خونواده منم جاهاز بدن مگه میشه فقط خونواده تو فشار باشه ! . قبول کردیمو گدشت .شوهر احمق من باز خرج خونه و چیزی بخان و میگیره و میده .بهش میگم نکن بچه هاش همه حقوق بگیرن تو بفکر ایندمون باش کم بیاریم هیچکس ۵۰ هزاری ام دستمون نمیده .میگه خب دلم میسوزه چیکار کنم .گفتم اگه میخای من میکشم کنار تو خودتو فدای اینا کن .اینم بگم همشون دارن واسه اینده خودشون ک ن شوهر کردن ن زن گرفتن جم میکنن این احمق داره خرج خوردو خوراک اونارو میده !!!! بچه ها واقعا میدونم بچه همه جوره باید کمک حال باشه ولی اخه تکلیف من چیه بلاخره منم ارزو داشتم 

توقع بیجا دارم بنظرتون؟؟؟؟ بهش گفتم بحثمون شد ب من میگه تو خود خواهی . ولی اخه کی اینطوری زندگی میکنه مگه سرمایه داریم اخه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اونا که حقوق دارن چجوری روشون میشه یکی دیگه خرجشونو بده آخه 

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2738

فعلا عقدین، تا زمان عروسی احتمالا کمک میکنه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

از موقعی که یادم می یاد درحال پول گرفتن بودن

ولی خب وقتی از رو رضایت نباشه بیشتر سختی تو زندگیشون آورد

خوزستان همیشه مظلوم 😣 بمیرم برای مردمم که نه نان دارن نه هوای سالم نه آب نه واکسن . 😞😞😞
2706