2737
2734

از روستاشون هم جمع کرده بودن اومده بودن مرکز استان 😐🤦‍♀️ 

اینا ک روستا بودن اجاره خونه ام نداشتن 😐😐😐😐🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

لایک نکنید😐 لایک نکنید😐 لایک نکنید 😐لایک نکنید 😐اسمم گل پری ولی صدام میکنن پریسا این شد که اسم کاربریم گذاشتم گل پریسا❤️ بیزحمت برای رسیدن به هدفم صلوات بفرستید🙏 الهم صلی علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🙏
ایدی پیجش رو بده

تو ام بری این مفت خور ها رو فالو کنی؟ 

بخدا ناراحت نیستم از. اینکه زندگیش عوض شده ولی الان یجورایی داره خودنمایی میکنه ندید بدید بازی در میاره دل بقیه رو آب میکنه واقعا کارش درست نیست... دلم بحال آدمای تحصیل کرده ای که دو برایر ایشون سن دارن و  زحمت میکشن تلاش میکنن ولی نصف امثال اینام در نمیارن میسوزه بخدا 

لایک نکنید😐 لایک نکنید😐 لایک نکنید 😐لایک نکنید 😐اسمم گل پری ولی صدام میکنن پریسا این شد که اسم کاربریم گذاشتم گل پریسا❤️ بیزحمت برای رسیدن به هدفم صلوات بفرستید🙏 الهم صلی علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عکسا قبلش هنوز تو پیجش هست یا پاک کرده؟

نه بابا پاک کرده 

اصلا یه دختر لاغر آفتاب سوخته بود که هیچ وقت عکس خود‌شو نمبزاشت یبار یه نیم رخ تو استوریش گذاشت... 

الان قد بلند هیکل مانکنی سفید اصلا یکی دیگه شدهه 😐🤦‍♀️

نه بابا پاک کرده  اصلا یه دختر لاغر آفتاب سوخته بود که هیچ وقت عکس خود‌شو نمبزاشت یبار یه نیم ...

حالا اسمشو بگو من که با شخصه هییییچ بلاگر و واینری رو فالو ندارم

در مدت ۳ سالی که عضو نی نی سایت بودم بیش از ده بار قطع دسترسی شدم. این بود آرمانهای ما؟😁
2738
خب چرااسمشونمیگی؟؟؟

عزیزم بگم که چی بشه؟ 

مطمئنا الان میریزن سرش فالوش میکنن 

از چن ماه قبل تا خالا 100 کا ذیگه رفته رو فالووراش 

خب حالا فهمیدین ک بلاگرا همشون گدازاده ان؟ و به دوران رسیده 

شک نکن

ثروتها و نعمت های خداوند بی انتها هستند و من آنها را جذب میکنم و خداوند مشتاقانه خواهان ثروتمند شدن من است. 

شاید ازدواج کرده باشه شوهرش فراهم کرده باشه ولی خدا به ادم پول بده جنبشم بده البته پول غرور میاره اینم هس بعضیا خودشونو گم میکنن بهرحال مجازیه ومعلوم نیس پشت پرده این پیجا وادماش چیه 

خدایا داده ونداده ات راشکر
عزیزم بگم که چی بشه؟  مطمئنا الان میریزن سرش فالوش میکنن  از چن ماه قبل تا خالا 100 کا ذ ...

کنجکاو شدم ببینمش بخدا فالوو نمیکنم😜😁

ثروتها و نعمت های خداوند بی انتها هستند و من آنها را جذب میکنم و خداوند مشتاقانه خواهان ثروتمند شدن من است. 
شاید ازدواج کرده باشه شوهرش فراهم کرده باشه ولی خدا به ادم پول بده جنبشم بده البته پول غرور میاره ای ...

نه بابا میگم همسن منه هیجده داره مجرده 

😐😐🤦‍♀️

نه بابا پاک کرده  اصلا یه دختر لاغر آفتاب سوخته بود که هیچ وقت عکس خود‌شو نمبزاشت یبار یه نیم ...

چیکار میکنن این ملت من دوست چند سال پیشمو پیدا کردم تو اینستا 

از صب تا حالا میگم این چرا انقد خوشگل شده فقطژژ

خدایی بعضی هاشون خیلی نچسب هستن ..باران چه خونه ای خریده ....

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
2706