2737
2739
عنوان

کسی هس تا ب حال مشهد نرفته باشه؟؟؟

98 بازدید | 12 پست

من تا ب حال نرفتم ...

آدمای دورم همه چ خوب چ بد همهههه رفتن 

اما من تا ب حال قسمتم نشده😔

بعد انتظار دارم کربلاهم برم 

ینی من انقدر بدم 

ب هر کی میگم نرفته ام تاتعجب میکنههه 

هعی چی بگم....

من سه چهارساله نرفتم

من میگم آدم بايد يکيو داشته باشه وقتی نِگاش ميکنه تو دِلش بگه : خدايا مرسی که دارمش❤️🥰پشتِ دیوارِ دلم دخترکی آرام نشسته وبرای رسیدن به اهدافش تلاش میکند،برای شکستنش خودتان را خسته نکنید👸🏻❣️ عمیق ترین معنای زندگی منی.💕میم زندگیم💕

من دارم سه شنبه میرم هر چی دلت میخواد بگو به امام رضا بگم 😘

اولا سلام 😁😊❤️ دوما اینکه خانم‌های باردار که خدا لطف کرده بهشون بچه داده واسه ما هم که منتظر بچه هستیم دعا کنن که خدا لطفشونو شامل حال ما هم بکنن سوما سپاس و تشکر😁❤️چهارما ۸سال انتظار کم نیستا☹️😁ولی حتما حکمتی هست 😊پنجما اینکه ۸سال بی بی چک زدم دیگه شده عضو خونوادم خانم بی بی چک😁❤️ ای وی اف کردم نشد که نشد 😯ششم اینکه سال دیگه مطمعنم نی نی مو بغل میکنم عکسشو میزارم همه بگن کو کو😁👍👍👍عاشقتونم❤️❤️❤️شکر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻الان شکر خدا😍😍😍😍😍😍😍😍 دوماه که بچه هام بغلم ۲قلو 😍😍😍😍😍😍گر صبر کنی زغوره حلوا سازی 😍😍😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

آخی عزیزم 

خواهر منم تاحالا نرفته، اون برای قبل  بود میگفتن امام رضا طلبیده الان بااین وضع امام رضاام دیگه مهمون نمیخواد،🥺

اکانت برای دونفر هست لطفا گارسیو بازی درنیارید❤️😐
2738
من دارم سه شنبه میرم هر چی دلت میخواد بگو به امام رضا بگم 😘

ممنونم عزیزدلم🥺🥺🥺

بهش بگو بابام برای همیشه خوب بشه 

بگو دیگ طاقت استرسا رو ندارم 

فقط ارامش میخام همین 

بهش بگو خیلی دوسش دارم امیدوارم منو ی روزی دعوت کنی بیام از نزدیک گنبدش رو ببینم

🌱⁦♥️⁩