2726
عنوان

منظورش چی بوده به نظرتون؟

106 بازدید | 10 پست

منو همسرم یک سال و خرده ای عقدیم 

خونه همه فامیلای من حتی فامیلای درجه یک شهرستانن و فقط تو عقد همسرمو دیدن

بعد یک سال میخایم همراه مادرم اینا بریم شهرستان خونه پذربزرگم

بعد به دخترخالم گفتم دوماهه حامله اس گفتم که اخر هفته منو و همسرمم شاید بیایم شهرستان

برگشت گفت دکتر ب من استراحت داده ولی اگه میخواین مهمون دعوتتون کنم

منم راسیتش بهم برخورد چون من ک بهش نگفتم منو مهمون دعوت کن ما میریم خونه پدربزرگم 

بعد یکی بخاد مهمون دعوت کنه نمیگه که اگه میخای مهمون دعوتت کنم اگه میخای یعنی چی😐اینم بگم اون زودتر لزمن ازدواج کرده چند ساله مجرد بود خیلی صمیمی بودیم بعد ازدواجش کلا عوض شد

برداشت شما چیه از حرفش

میرسم به هرچی که میخوام😌🤲🏻❤️خدایا شکرت.             
به خاطر کرونا ترسیده از پیش یجوری بهتون فهمونده خونش نرید شایدم حوصله مهمون نداره منم مثل خودشم&nbs ...

اخه ذاتن من نگفتم که میریم خونه اونا بعدا کرونا ایناهم نمیترسن چون همه جا میرن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به خاطر کرونا ترسیده از پیش یجوری بهتون فهمونده خونش نرید شایدم حوصله مهمون نداره منم مثل خودشم&nbs ...

دفعه قبل من با خانوادم بدون همسزم رفته بودم کلی گفتن دفعه دگ حتما همسرتم بیاد مهمون دعوتتون کنیم و فلان

2728

من حق رو به ایشون میدم، چون خودم باردار بودم و میدونم چقدر سخته ،...

شما کمی منطقی باشید ، دارید بعد از مدت ها میرید شهرستان و حتما رسم هست که فامیلهاتون شما رو پاگشا کنن یا همون دعوت کنن، این بنده خدا خواسته جلو جلو عذرخواهی کنه و بگه نمیتونه دعوتت کنه ، ولی اگه بخوای مجبور میشه دعوتت کنه ،...

تو رو خدا بهش حق بده و ازش دلگیر نشو ، 

برای زیبا زندگی نکردن کوتاهی عمر را بهانه نکن، عمر کوتاه نیست ، ما کوتاهی میکنیم ❤

خب ممکن منظوری نداشته باشه 

ولی بنظرم یعنی اومدی خونشون زیاد نمون مثل مهمونی بصرف شربت و شیرینی 🙄 

خب البته کرونا هم هست شاید نگران این موردن چون گفتی حامله هم هست 

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا
من حق رو به ایشون میدم، چون خودم باردار بودم و میدونم چقدر سخته ،... شما کمی منطقی باشید ، دارید بع ...

اخه من اصلا ن قصد رفتن ب خونه اینارو داشتم چون  صمیمی نیستم باهاشون نه ب زبون اوردم فقط میرم خونه پدربزرگم

خب ممکن منظوری نداشته باشه  ولی بنظرم یعنی اومدی خونشون زیاد نمون مثل مهمونی بصرف شربت و شیرین ...

اخه من خونه اونا نمیخام برم‌ک😐حتی نگفتم میرم خونه اونا

کلا همیشه چ مجرد بودنی چ بعدش که چن بار با خانوادم رفتم. خونش نرفتم چهارساله ازدواج کرده ی بار رفتم خونش اونم خودش همراه مادرم دعوتم کرد جهیزیه اشو ببینیم همین