2733
2739
عنوان

شما باشین چیکار میکنین؟؟؟

103 بازدید | 6 پست

دلم خیلی شکسته از خیلی کسا از دست شوهرم که گذاشت و رفت دنبال اعتیادش از خانواده ش با اینکه می‌دونن بچم تو سختیه ولی یه هزاری خرجیشو نمیدن با اینکه پولدارن با بهانه اینکه چرا بچه آوردی به ما چه دلم کباب میشه برای بچم که نمیتونم کوچکترین ارزوهاشو برآورده کنم بعضی موقع ها دعا میکنم هر دومون بمیریم دوست ندارم زنده باشم دیگه خسته شدم

فک کنم اگه از طریق وکیل پیگیری کنی وقتی پدر بچه خرجی نمیده وظیفه ی پدربزرگ پدریه که خرجی بده

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به یادت بیار که خدا میبینه و بنده ایی که خودش به این دنیا آورده رو هیچوقت به حال خودش ول نمیکنه 

میدونی گاهی وقتا درد و سختی این دنیا فقط درد نیست گاهی یه خیری توشه که شاید هیچوقت نفهمیم 

متاسفم که جز دادن یه کامنت برای یک درصد کم کردن درد روحت کاری دیگه از دستم برنمیاد

دعا میکنم خدا بهترین ها رو سر راهت بذاره 

فرصت کم است، نجیب تر از آن باش که برنجانی...
به یادت بیار که خدا میبینه و بنده ایی که خودش به این دنیا آورده رو هیچوقت به حال خودش ول نمیکنه  ...

ممنونم آبجی  دلم خیلی شکستس بعضی موقع ها خودمو نفرین میکنم چرا بچمو دنیا اوردم که با خودم زجر بکسع

ممنونم آبجی    دلم خیلی شکستس بعضی موقع ها خودمو نفرین میکنم چرا بچمو دنیا اوردم که با خود ...

خدا اون رو بهت داده تو مقصر چیزی نیستی تو باید قوی باشی که وقتی بهت بهت نگاه میکنه ازت قوی بودن رو ارث ببره نه هر وقت بهت نگاه کرد یه مادر ضعیف ببینه 

وظیفت سنگینه پس روحت رو قوی کن که بتونی زندگیتو اداره کنی 

تو مادر درجه یکی هستی اینو از ته قلبم میگم

فرصت کم است، نجیب تر از آن باش که برنجانی...