2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دندون عالیه

پزشکی فقط سختیه از روز اول

میدونی امید منی دیگه؟میدونی چقدر عاشقتم،چقدر نگرانتم...میدونی اگه نفس میکشم بخاطر توعه...و میدونی که همه اینارو نمیتونم بهت بگم!این بنظرم آخرین راه بود...قوی باش،میدونم چقدر درد داری میدونم دردت به جونم، ولی باید قوی باشیم بخاطر همدیگه مگه نه؟!... :) میدونم دیگه دوستم نداری...ولی چرا هنوز عاشقتم چرا همه فکر و ذکرم تویی؟چرا از نگرانی مریض شدنت و ناراحت بودنت خوابم نمیبره؟...شاید چون زیادی عاشقم؟!هی بانی،من منتظرتما:)      DREAM BELIEVE ACHIEVE                                             https://harfeto.timefriend.net/16362731491613
2728
خب در مورد تخصص یا میزان درامد چیزی نمیگه 

بعد فارغ التحصیلی 2 سال طرح میری با حقوق 12 13 تومن تا 16 17 تومن (بسته به سختی منطقه) 

بعد باید ازمون تخصص بدی

تو تخصص حقوق 3 تومنه

بعد تخصص دوباره دو سال طرح با حقوق بالای 20 تومن

بعدش دیگه درامدت صعودی میره بالا

بعضی تخصصا درامد 30 40 تومنی دارن ولی بعضی دیگه مثل جراحیا و رادیو درامد بالای 500 میلیون)(البته وقتی 50 سالت شد😩) 

آدما تو تاریکی از تنهایی نمیترسن ازینکه تنها نباشن میترسن:)
بعد فارغ التحصیلی 2 سال طرح میری با حقوق 12 13 تومن تا 16 17 تومن (بسته به سختی منطقه)  بعد با ...

خودش راضیه ؟؟ من بین دندان و پزشکی موندم علاقم بیشتر پزشکیه ولی اکثرا میگن دندان بهتره 

خودش راضیه ؟؟ من بین دندان و پزشکی موندم علاقم بیشتر پزشکیه ولی اکثرا میگن دندان بهتره 

میگه برگردم عقب میرفتم دندان شاید

البته دندان یه کوچولو داره اشباع میشه

اگه تحمل سختی درسا و بی پولی بلند مدت رو داشته باشید پزشکی یه چیز دیگه اس

آدما تو تاریکی از تنهایی نمیترسن ازینکه تنها نباشن میترسن:)
2738