2737
2734

پسر چهار ساله م تو اتوبوس خواب بود...میخواستیم پیاده شیم اروم بیدارش کردم...چشاشو باز کرد یکم نگام کرد گفتم عزیزم میخوایم پیاده شیم....گفت چه مامان مهربونی دارم مننننن......غش کردم برا صدا خواب الود و مهربونش

🇵🇸وای به روزی که ببارد سجیل🚀🚀🚀 مهم اینه خدا با ماست💪💪💪من مامان شاد و پرانرژی چهار تا دسته گلم(بگو ماشاالله).... اگه سؤالی در زمینه بارداری، همسرداری و بچه داری داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آخه کدوم رو بگم؟ هر روز یه حرف جدید... حتی حالا که نوجوان شدن🥰😍🤩

⭕ﻭ ﻫﺮ ﻛﻪ ﺍﺯ ذکر ﻣﻦ(نماز و قرآن) ﺭﻭﻯ ﺑﮕﺮﺩﺍﻧﺪ، ﺑﻰ ﺗﺮﺩﻳﺪ ﺯﻧﺪﮔﻰ ﺳﺨﺘﻰ❌  ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺩﺍﺷﺖ ﻭ ﺭﻭﺯ قیامت 🚫ﻧﺎﺑﻴﻨﺎ🚫 ﻣﺤﺸﻮﺭﺵ ﻣﻰ ﻛﻨﻴﻢ⭕➡️ ۱۲۴ طه💢 ما ابد در پیش داریم. بخاطر ۱۰۰ سالِ دنیا، ابد رو خراب نکنیم.اگه مشکل داری اعتمادرو بخون. تاپیکرزق و روزیو تاپیک تاپیک آرامش
یه بار حیلی ناراحت بودم و داشتم گریه میکردم لچه ام ۵ ماهش بود خیره بهم شد و یکدفعه لبخند زد و گفت آ ...

ای جااان قلبم.....خدای من واقعا چقدر وابستگی و دلبستگی مامانا و بچه ها شیرینه...چقدر قشنگه

همه ی حرفاشون شیرینه پسرم میخواد بهم لطف کنه میگه

تو بهترین مامان من هستی!!!! بچه م انگار چند تا مامان داره😂

یه بار رفته بودیم فروشگاه و موقع حسابرسی وسایل تو صف بودیم. یه آقایی جلوی ما بود که سبیل خیلی پرپشت و بزرگی داشت😅دخترم که سه سالش بود با تعجب آقاهه رو نگاه کرد و گفت عجب سبیلی داری آقا!!!! 😆😅

کوچیکه هم که فعلا حرف نمیزنه ولی حرکات شیرینش قند تو دل آدم آب میکنه 

آقا یه سوژه جدید.امروز براش چوب ماهیگیری پیدا کردم باهاش ساندویچ ماهی،آیفون ماهی،پستونک ماهی  و اخر مامان ماهی شکار کرد...باباش از سرکار اومد میگه میخوام بابا ماهی بگیرم چوبو انداخته مثلا تو آب میگه کوسه گرفتم😂😂😂😂😂😂 باباش طفلک میگفت چرا من کوسه ام؟

2738