2726
عنوان

این شعر فوق العادس😍🌼

218 بازدید | 24 پست

حوران بهشتی را دوزخ بود اعراف

از دوزخیان پرس که اعراف بهشت است

هرکی هر برداشتی داره بگه واسم جالبه

کسی م متوجه نشد بگه خودم بگم

من نمیدونم چه پزی داره نسخیتون،اگه شیکه ماهم بشیم با جماعت هپلی جور😉کارمندین شما،چندین شما!؟واس یه ذره احترام سمین شما،اب قندین شما،مردین شما!؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خانم اجازه؟؟من بگم

بفرما😂

من نمیدونم چه پزی داره نسخیتون،اگه شیکه ماهم بشیم با جماعت هپلی جور😉کارمندین شما،چندین شما!؟واس یه ذره احترام سمین شما،اب قندین شما،مردین شما!؟
2728

من نفهمیدم🤔

خدایا من یه اشتباهی کردم و برای اشتباهم دارم ساعتها و روزها و هفته ها و ماه ها و سالها تاوان پس میدم خدایا غلط کردم اشتباه کردم منو ببخش و ازین وضعیتی که توش گیرکردم نجاتم بده.گره زندگی من فقط به دست خودت بازمیشه. خدایا منو ازدست این روانی نجاتم بده به هرحالت که خودت صلاح میدونی که میدونم بهترینهارو برای بنده هات میخوای. لطفا برای آرامشم و رسیدن به آرزوهام دعام کنید حاجتتون روا. 
بگو

ببین اعراف بین بهشت و دوزخه

میگ واس بهشتیا اعراف دوزخه ینی خیلی سختی ه

ولی واس دوزخیا اعراف مثل بهشته

تقریبا میشه گفت هم معنیه با انکس که مصیبت دید قدر عافیت را میداند

خانم بخدا الان نوک زبونم بودا ، ی لحظه وایسا ،الان میگم،ای بابا

😡😠الکی کلاسو معطل کردیا

یک عدد خنگ هستم  معنی رو بگو

شما سلطانی ک😍❤

گفتم

اونایی ک جایی مث بهشتو دارن اعراف براشون عین جهنم میمونع 

ولی جهنمیا ب همون محل گذر بهشتم راضین چون بدتر از اونو دیدن 

https://harfeto.timefriend.net/16620156179852  
2706