2726
عنوان

استخاره

97 بازدید | 11 پست

من ۱۰ سال پیش لیسانس گرفتم ولی به خاطر همسرم که مخالف کار بود و بچه هام سر کار نرفتم 

الان به خاطر سنم دیگه امید استخدام ندارم 

امسال با موافقت همسرم دوباره تصمیم گرفتم برم دانشگاه و حقوق بخونم و آزمون وکالت بدم 

ولی نگران بودم که بعد از ۴سال درس خواندن بی فایده نباشه .

استخاره گرفتم زیاد خوب نبود 

دپرس شدم 

این ترم ثبت نام کردم  به نظرتون می ارزه ادامه بدم با ۳تا بچه

وا سه تا بچه که خیلی خوبهالان بچه هات حتما از اب گل در اومدن 

راحت تر و بی دغدغه تر از دیگران که بچه ندارن میتونی وارد بازار کار بشی 

نمیدونم به نفعت هست که چه سمتی بری ولی قطعا موفق میشی به لطف خدا

ذ

بعد از سزارین هم میشه طبیعی زایمان کرد من این تجربه شیرین رو داشتم خاطرمو تو تاپیکم نوشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/1262136/بالاخره-من-بعداز-سزارینم-زایمان-کردم

عزیزم من مذهبی نیستم و استخاره هم طبیعتا نمیکنم.ولی خود اقایونی که فتوا میدن میگن که استخاره جایی که نیاز به اندیشسدن دارن،کار درستی نیست.

شما الان بشین دو دو تا چارتا کن ببین چرا میخوای درس بخونی؟ اگر فقط میخوای درامد داشته باشی،درس خوندن سخت‌ترین راهشه. راهای ساده تری هم هست. مثل ارایشگری، مثل ادمینی اینستاگرام و ...

ولی اگر وکالت دوست داری، جایگاه اجتماعی میخوای،به درس خوندن علاقه داری و ...، شک نکن توش. برو شروع کن و مطمئن باش با تلاش و برنامه ریزی موفق میشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم من مذهبی نیستم و استخاره هم طبیعتا نمیکنم.ولی خود اقایونی که فتوا میدن میگن که استخاره جایی که ...

بله درسته 

حتما جایگاه اجتماعی برام مهمه وگرنه آرایشگری هم بلدم 

نگران آزمون وکالت هستم 

که بعد از این همه هزینه آخرش قبول نشم 

خانواده ما همه تحصیل کرده هستند 

من اهل استخاره نیستم 

ولی چون چند وقته دایم دارم بهش فکر میکنم و نتیجه ای نگرفتم تصمیم به استخاره گرفتم

عزیزم من مذهبی نیستم و استخاره هم طبیعتا نمیکنم.ولی خود اقایونی که فتوا میدن میگن که استخاره جایی که ...

واینکه احساس میکنم سن ۴۰ سال قطعا برای بعضی از کارها مناسب نیست 

به خاطر زانودرد، کم شدن حوصله و ..‌

ممنونم  مسیولیت بچه ها زیاده

خدا بزرگه

بعد از سزارین هم میشه طبیعی زایمان کرد من این تجربه شیرین رو داشتم خاطرمو تو تاپیکم نوشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/1262136/بالاخره-من-بعداز-سزارینم-زایمان-کردم
بله درسته  حتما جایگاه اجتماعی برام مهمه وگرنه آرایشگری هم بلدم  نگران آزمون وکالت هستم& ...

سختی آزمون وکالت فقط با هدفگذاری، برنامه ریزی و مداومت برای رسیدن به هدفت آسون میشه.

سخته ولی تو از پسش برمیای

اگر دوسش داری شک نکن

واینکه احساس میکنم سن ۴۰ سال قطعا برای بعضی از کارها مناسب نیست  به خاطر زانودرد، کم شدن حوصله ...

۴۰ سال واقعا سنی نیس عزیزم. قراره حداقل ۴۰ سال دیگم زندگی کنی

یکی از اشناهای من پزشک عمومی بود.تازه ۴۰ سالگی رفت تخصص بخونه.بچه داشت.کلی هم طول کشید. الان ۶۶ سالشه‌تو همین ۲۰ سالی که تخصص گرفته ، انقدر درامد خوبی داشته که جبران همه چی شده.

به هدفت فکر کن.سن واقعا مهم نیست