2737
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

چقدر درگیر هستی!

وقتی گفتی نمیام باید سفته هم بهت پس بدن. اون سفته برای زمانیه که خسارت بزنی به شرکت یا دزدی اتفاق بیفته

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
چقدر درگیر هستی! وقتی گفتی نمیام باید سفته هم بهت پس بدن. اون سفته برای زمانیه که خسارت بزنی به شرک ...

منظور چه خسارتی هس؟، من که گفتم نمیام که بهشون خسارت وارد نشده؟، بعدشم من همش دو هفته اونجا بودم 

2738
منظور چه خسارتی هس؟، من که گفتم نمیام که بهشون خسارت وارد نشده؟، بعدشم من همش دو هفته اونجا بودم&nbs ...

نه بابا

مثلا من حسابدارم، اگه یهویی ول کنم برم سرماه بابت بیمه و مالیلت جریمه میخورن، بابت قسطای وام جریمه میشن اینا یعنی خسارت. چک رو اشتباه بدم ضرر مالی میشه پول اشتباه بزنم همینطور

شما که قرارداد یه ماهه داشتی تقریبا کاراموز محسوب میشی

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2706