2733
2734
عنوان

بیاین چندتا از خفن ترین و خنده دار ترین سوتی عمرتونو بگین..😇😇😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1884 بازدید | 80 پست
وای فکر کنم سلطان سوتییی خودتییییییی ، بدم ؟ 😂خب قشنگ و کامل حرف بزن یعنی چی بدمممممم🤣🤣🤣

واتتتت دارم با دوستم حرف میزنم باووو😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂ای خدااااااااا😂

ادم تنهاییم🙂هر وقت دلت خواست میتونی باهام دردل کنی ولی⁦🔮میشه بهم بگی چرا من ی چیزی بگم شما نمک می‌ریزی🙂؟فقط اینو بگم تا دلت بخواد محبت میکنم توم تا میتونی ازم سواستفاده کن🙂🔮آخه برای همین کار به وجود اومدم🙂💔⁦🌪️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واتتتت دارم با دوستم حرف میزنم باووو😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂ای خدااااااااا😂

میدونه عشق خودم میگم خو یکم شبیه آدمی زادا حرف بزن بدم 😂😂😂😂😂😂

آرزویت را برآورده می کند ، آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی می گریاند . . .🌹😍🌹
به منم بدههههههههه 😂😂😂

😐😐😐😐😂😂

ادم تنهاییم🙂هر وقت دلت خواست میتونی باهام دردل کنی ولی⁦🔮میشه بهم بگی چرا من ی چیزی بگم شما نمک می‌ریزی🙂؟فقط اینو بگم تا دلت بخواد محبت میکنم توم تا میتونی ازم سواستفاده کن🙂🔮آخه برای همین کار به وجود اومدم🙂💔⁦🌪️⁩
2728
ععععع تو هم گرفتی سوتیشوووووو😂😂😂😂😂😂

ن بابا🤦🏻‍♀️😂الان گرفتم

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
میدونه عشق خودم میگم خو یکم شبیه آدمی زادا حرف بزن بدم 😂😂😂😂😂😂

افکار منحرف😂😂😂😂ای‌خودا ترکیدم😂😂😂فقط اونجایی‌مه گفتی ینی چی بده😂😂😂

2738
ن بابا🤦🏻‍♀️😂الان گرفتم

اقا عهههه😂😬

افکار منحرف😂😂😂😂ای‌خودا ترکیدم😂😂😂فقط اونجایی‌مه گفتی ینی چی بده😂😂😂

من منحرف نیستم تو یکم درست بخری هیچی نمیشه اه  انقدر مخفف نکن کار دستت میده ها 😂😂😂

آرزویت را برآورده می کند ، آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی می گریاند . . .🌹😍🌹
اوه چقدر دیر بابا 🤣🤣

کج خولم😂

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
اقا عهههه😂😬

🤪

دیروز رفتم از یه دکه چیزی بخرم یه پسر کوچولوی شیطون اومد یه چیزی برداره شیشه های اب کوچیک که بالاتر ...

واااااای نه😂😂😂😂

ٱنهایی که به زندگی دیگران نور میبخشند،روزی خورشید خواهند شد:)🌝.اولین حسی ک بعد از شنیدن خبر پیشرفت کسی بهت دست میده.معرف شخصیت درونته.
خیلیییییی😂😂😂😂

2706