2737
2734

خب اول خودم میگم بعدشم شماها یکی یکی بگین ، این سوتی خودم نیست اماخب خنده داره 🌺🌺

آرزویت را برآورده می کند ، آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی می گریاند . . .🌹😍🌹

دیروز رفتم از یه دکه چیزی بخرم یه پسر کوچولوی شیطون اومد یه چیزی برداره شیشه های اب کوچیک که بالاتر بود کج شد و یکیش شروع کرد به ریختن

من هم یه دفعه داد زدم آقاااااا آبت داره میرزه رو زمین حیفهههه ،!!

فروشنده کثافط چشاشو انداختم تو چشمم گفت : جووووووووون آبم ، حیفه! !!

هیچی دیگه کلا یادم رفت چی می خواستم بخرم سرمو انداختم پایین رفتم 😂😂😂😂😂😂😂😂

آرزویت را برآورده می کند ، آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی می گریاند . . .🌹😍🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دیگه هیچکس تو این تایپکا شرکت نمیکنه 

ادم تنهاییم🙂هر وقت دلت خواست میتونی باهام دردل کنی ولی⁦🔮میشه بهم بگی چرا من ی چیزی بگم شما نمک می‌ریزی🙂؟فقط اینو بگم تا دلت بخواد محبت میکنم توم تا میتونی ازم سواستفاده کن🙂🔮آخه برای همین کار به وجود اومدم🙂💔⁦🌪️⁩
بگو

😶😶😕😕😕

ادم تنهاییم🙂هر وقت دلت خواست میتونی باهام دردل کنی ولی⁦🔮میشه بهم بگی چرا من ی چیزی بگم شما نمک می‌ریزی🙂؟فقط اینو بگم تا دلت بخواد محبت میکنم توم تا میتونی ازم سواستفاده کن🙂🔮آخه برای همین کار به وجود اومدم🙂💔⁦🌪️⁩
گفتم 🌷

روم ب دیفال🤦🏻‍♀️😂

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2738
😶😶😕😕😕

😜😂

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

رفتم ساپورت بخرم به مرد فروشنده گفتم کلفت میخوام🙁نگام کرد گفت ضخیم؟🤣

مه بلد نویم بی وفایی،یه تقاص سادگیمه،زخمه که نایدم وقلبم،یادگار عاشقیمه،آرام گیانم چیه...روح وروانم بردیه.........🙂..توی تاپیکای سمی تگم کنید مرسی😁
دیگه هیچکس تو این تایپکا شرکت نمیکنه 

اره دیگه مردم از بس افسردگی گرفتن که نمیان هی خیانت ، خیانت،  طلاق بسه بابا .....😊

اومدم دانشگاه پز بدم کارت کشیدم واسه غذای یچه ها و استاد زد عدم موجودی😐😐😕

ای یاور انکه یاوری نداردمرسی که هستی خدا جونم♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
دیروز رفتم از یه دکه چیزی بخرم یه پسر کوچولوی شیطون اومد یه چیزی برداره شیشه های اب کوچیک که بالاتر ...

برگام 😂😂😂 

مردم چقد حواسشون هست 

دو چیز معرف شماست؛ صبرتون وقتی هیچی ندارید. منش و رفتارتون وقتی همه چیز دارید. " 

اومدم ب نامزدم‌برا اولین بار زنگ زدم بیا فلان خورشت درست کردم ببر اومد من فقط خورشت دادم گفتم برنج خودت درست کن پنج ساله دارم میگم خاک برسرم اونم هیچی نگفت حالا برنج‌بود نمیدونم چرا برنج‌ندادم‌

2706