2726
عنوان

کلاس آیین نامه تمام شده ولی

1254 بازدید | 31 پست

چون به خاطر کرونا  چند ماه آموزشگاه ها تعطیل بوده  نازه دارن ثبت نامی های  مرداد را شهری  میبرن 

میگن احتمالا دوماه دیگه بهتون زنگ بزنیم

بعد من رانندگی صفرم یعنی  اصلا هیچی نمیدونم 

خیلی هم مغرورم  یعنی  اگر نوبت کلاسای شهری بشه و مربی دعوام کنه   دیگه  قید کلاس و گواهینامه  را می زنم  و ادامه نمیدم 

آخه چطوری توی ۱۲ جلسه  یکی مثل من  راننده بشه 

دلم میخواد  قبل کلاس  یه چیزایی یاد  بگیرم  ‌

پولش هم مهم نیست برام 

چطوری  کسی پیدا کنم بهم یاد بده 

شوهرم که اصلا  بهش نگفتم کلاس میرم  و میخوام تا زمان گرفتن گواهینامه  همینطور  بی خبر بمونه 

چون اگر رد بشم ضایعم میکنه و میگه دیدی رد شدی 

اگر به  آموزشگاه بگم  بهم مربی خصوصی معرفی میکنن؟ 

بعد شما اطلاع دارید جلسه ای چند میگیرن 

نگران نباش بدتر از من نیستی ک من اولین بار بود مینشستم پشت فرمون 

روز اخر مربیم بهم میگفت بیا بریم بالا ب مدیراموزشگاه میگم هنرجو تحویل دادی مربی تحویلت میدم😎🤩

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

فقط باید مربیت خوب باشه مربی من ک عاااشقشم ی دونه بود 😍😍😍

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌

بزار جلساتت رو بری بعد دوازده جلسه اگه یاد نگیری خودشون بهت کلاس اضافه اجباری میدن

الان اگه بخوای خصوصی بری هزینه هات خیلی زیاد میشه البته اگه پولش برات مهم نیس که بگرد تو دیوار شاید باشه

خدایا دوست دارم بیام تو بغلت  

راستی اموزشگاه ما جلسه ای ۱۲۰ میگیره

سخته تو آموزشگا راننده بشی‌. حتما باید بعد تمرین خودت پشت ماشین بشینی

آخه من بیشتر  مشکلم اینه که چون صفرم  میخوام یکم از این صفری دربیام    قبل کلاس اصلی کسی باهام کار کنه 

حالا بعدش هم تمرین میکنم 

خواهرانه بهت بگم گلی از غرورت بزن چون اگر ول کنی تمام ضررش مال خودته 

من هم دفعه اول همینجوری کردم و نصفه ونیم ول کردم چه ضرر بزرگی کردم 

دوباره مجبور شدم ثبت نام کنم

آخه من بیشتر  مشکلم اینه که چون صفرم  میخوام یکم از این صفری دربیام    قبل کلاس ...

منم صفر بودم او آموزشگا فقط یاد گرفتم فرمانو بگیرم وپدالا رو بشناسم ودسته دنده و یه سری بدیهیات.

گواهی نامه هم گرفتم تنهای جرات نداشتم ماشینو تکون بدم.

تا اینکه از صفر شوهرم باهام کار کرد

بزار جلساتت رو بری بعد دوازده جلسه اگه یاد نگیری خودشون بهت کلاس اضافه اجباری میدن الان اگه بخوا ...

خیلی دوس داشتم با آقا کلاس میگرفتم ولی گفتن اگر مربی آقا بود باید هم راه  بالای ۱۵ سال سن همراهتان باشه موقع آموزش 

منم کسی سراغ نداشتم  دیگه مجبور شدم مربی خانم انتخاب کنم 

چون آقایان بهتر یاد میدن

2706