2733
2734
عنوان

کی فک میکنه زرنگه واقعا!!و میتونه بهم نظر بده😐🤔البته...

| مشاهده متن کامل بحث + 335 بازدید | 30 پست
من سعی میکنم منطقی باشم:| نمیدونم باشم یا نه ها! ولی میتونی بگی 

یا هم درخواست دوستی بده اونجا بگم هر جور مایلی عزیزم 😊

با عرض احترام لطفا زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن ممنون🙏🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم تلگرام داری بیای اونجا چون شماره نمیخواد راحت بعدش میشه پاکش کرد.. اگ آره یه گروه درست کن لینک ...

آره عزیزم دارم ، باش میزنم لینکو میزارم

تلاش ڪن زندگیتو ازرویاهات ، رویایے تر ڪنی 😉💪 هیچی اندازه رویاهام واقعی نیستن ☺ تاپیکام فقط جای حضور افراد با شخصیته فارغ از نگاه جنسیتی🤍❤  هرچی خدا بخواد 😌 خدا که بد نمیخواد💁🏻‍♀[وقتے خوبیِ دیگران رو بخواے... چیزاے خوب بہ سمت خودت برمیگردن 🎯]
2731
آره عزیزم دارم ، باش میزنم لینکو میزارم

لینک رو ورست کردی همینجا بذار ک اون دو نفر دیگم بیان گروه سه نفره شیم 😊 

با عرض احترام لطفا زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن ممنون🙏🌹
لینک رو ورست کردی همینجا بذار ک اون دو نفر دیگم بیان گروه سه نفره شیم 😊 

باش عزیزم

تلاش ڪن زندگیتو ازرویاهات ، رویایے تر ڪنی 😉💪 هیچی اندازه رویاهام واقعی نیستن ☺ تاپیکام فقط جای حضور افراد با شخصیته فارغ از نگاه جنسیتی🤍❤  هرچی خدا بخواد 😌 خدا که بد نمیخواد💁🏻‍♀[وقتے خوبیِ دیگران رو بخواے... چیزاے خوب بہ سمت خودت برمیگردن 🎯]
2738
باش عزیزم

https://t.me/joinchat/EN4eTamkS8M1NmZk

اومدم عزیزم گروه رو ببند لطفا لینکشو

بستم عزیزم بیا

2706