2737
2734

البته همه فک میکنن زرنگن !! ولی یه زرنگ واقعی میخوام در یه موردی مشورت بده بهم 

هر کیو خواستم بهش بگم به همون میگم .. اخه بعضی ببخشید عقده ای ها میام چرت میگن حوصله ندازم

با عرض احترام لطفا زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن ممنون🙏🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جان

تلاش ڪن زندگیتو ازرویاهات ، رویایے تر ڪنی 😉💪 هیچی اندازه رویاهام واقعی نیستن ☺ تاپیکام فقط جای حضور افراد با شخصیته فارغ از نگاه جنسیتی🤍❤  هرچی خدا بخواد 😌 خدا که بد نمیخواد💁🏻‍♀[وقتے خوبیِ دیگران رو بخواے... چیزاے خوب بہ سمت خودت برمیگردن 🎯]
2731
2738
خب الان چنتا مهربون اومدن به کی بگم 🤔

هر کی خودت دوست داری 😂

تلاش ڪن زندگیتو ازرویاهات ، رویایے تر ڪنی 😉💪 هیچی اندازه رویاهام واقعی نیستن ☺ تاپیکام فقط جای حضور افراد با شخصیته فارغ از نگاه جنسیتی🤍❤  هرچی خدا بخواد 😌 خدا که بد نمیخواد💁🏻‍♀[وقتے خوبیِ دیگران رو بخواے... چیزاے خوب بہ سمت خودت برمیگردن 🎯]
ب من بگوووو باورکن مهربونما

مهربون رو به عنوان یه اصطلاح گفتم .. زرنگی و با ادبیش مهمه😊 البته همتون هستین😊

من سعی میکنم منطقی باشم:| نمیدونم باشم یا نه ها! ولی میتونی بگی 

عزیزم تلگرام داری بیای اونجا چون شماره نمیخواد راحت بعدش میشه پاکش کرد.. اگ آره یه گروه درست کن لینک بده لطفا چون من لینکشو نمیدونم 🙏

هر کی خودت دوست داری 😂

عزیزم تلگرام داری بیای اونجا چون شماره نمیخواد راحت بعدش میشه پاکش کرد.. اگ آره یه گروه درست کن لینک بده لطفا چون من لینکشو نمیدونم 🙏

2706