2703
2553

سلام بچه ها اون خانوماي ك نيني دوست دارن ولي نيني دار نميشن اسمشونو بذارن تو كامنت تا من واسشون يه آيت الكرسي بخونم بعد شما هم واسه ني ني دار شدن من يه دعا از ته دل كنيد و يه آيت الكرسي بخونيد تا بي حساب بشيم 

من ، تو بگو سانی فور اور خدا خودش می‌شناسه 🤗

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
خب چه کاریه؟ خودت واسه خودت آیت الکرسی بخون اونا هم واسه خودشون میخونن😐

عزیزم پس چرا تو امضات نوشتی بقیه برات صلوات بفرستن؟ توام خودت بفرست 🤭🤭خب میگن با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی .....

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞
عزیزم پس چرا تو امضات نوشتی بقیه برات صلوات بفرستن؟ توام خودت بفرست 🤭🤭خب میگن با زبانی دعا کن که ب ...

راست میگی حواسم نبود عجب سوتی ای دادم😂

.

جمله آخرتو متوجه نشدم یعنی چی با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی؟

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم،الآن که اینو خوندی یکی از گناهاتو پاک کردی
راست میگی حواسم نبود عجب سوتی ای دادم😂 . جمله آخرتو متوجه نشدم یعنی چی با زبانی دعا کن که با آن ...

🤭🤭🤭

خداوند فرموده اگه می‌خواین دعاتون مستجاب بشه با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی ، خب ما با زبون خودمون ممکنه دلی شکسته باشیم ، یا دروغ گفته باشیم یا غیبت و... اینا گناهه دیگه ،ولی با زبون بقیه گناه نکردیم ، بقیه برا ما دعا کنند برآورده میشه 😊 البته من به شخصه آدم مذهبی نیستم ولی یچیزایی رو خیلی قبول دارم ..... برا همه حال خوب و دل خوش آرزو میکنم برا شماهم صلوات فرستادم بانوی خوش اخلاق 🤗 شما هم دعا کن فردا بیبی چک من مثبت بشه

خوندم برات استارتر عزیزم 

2714
🤭🤭🤭 خداوند فرموده اگه می‌خواین دعاتون مستجاب بشه با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی ، خب م ...

خیلی متشکرم منم براتون دعا کردم امیدوارم بیبی چکتون مثبت باشه

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم،الآن که اینو خوندی یکی از گناهاتو پاک کردی
خیلی متشکرم منم براتون دعا کردم امیدوارم بیبی چکتون مثبت باشه

مرسی عزیزم 😍💐👍🏼

خب چه کاریه؟ خودت واسه خودت آیت الکرسی بخون اونا هم واسه خودشون میخونن😐

میگن دعا در حق بقیه زودتر اجابت میشه

اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه:خواست تنهایی مارا به رخ ما بکشد ....تنه ای بر در این خانه تنها زد و رفت
2706