2726
عنوان

واسه داداشم چیکار کنم چجوری درش بیارم از تنهایی

| مشاهده متن کامل بحث + 2175 بازدید | 81 پست
اصلا هم سنش بالا نرفته، توروخدا عجله نکنید

آی گلی جان راس میگی ها .. فقط توروخدا عجله نکنین .. نه اینکه دس رو دس بزارین .. بگردین دنبال دختر خوب ولی فورا نرین جلو .. قشنک در مورد هر دختری که مد نظر دارین تحقبق کنین از هزار جا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ن گفتم داره میره بالا میگم چون ی بار ازدواج کرده اینم ی امتیاز منفی نشه در اینده براش

شغلش چیه مگ؟! 

خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است...💔
2728
خخخ همسن منه ک .. گلم ما براش دعا میکنیم ولی خودتونم باید تلاش کنین فقط با دعا ک کاری درست نمیشه به ...

درسته اما هر دختری میریم یکیو زیر سرش داره اینم یکیو میخاد ک زرنگ باشه و خوش تیپ اینایی ک خانم جلسه ایا معرفی میکنن ب خانواده ما نمیخورن اخه چون ما زیاد مذهبی نیستیم

اگه فا..ل خواستی درخواست بده
میترسم شناسایی بشم

برای کسی که جدا شده خیییییلی سخته ازدواج دوم  تو رو خدا هولش ندین از چاله بیفته تو چاه 

واقعا مشکل از کدومشون بوده بنظرم بره مشاوره اول مشکلاتی رو که باعث اختلاف تو زندگی قبلی شده رو حل کنه ، شر و شور بوده یعنی چی ؟ اعتیاد داشته ؟ یا خیانت کرده؟ جدایی خیلی درد داره دوستم معادل درد مرگ یه عزیزه خیلی بهش محبت کنین اون الان داغونه داغون   مشکل منم همینه حس میکنم همسر خوب پیدا نمیشه مثل سوزنه در انبار کاه 

هر نفسی ک یک نفس بی گناه را بکشد گویی همه را کشته است . قرآن کریم
2706