2726

بچه‌ها ما امروز قرار بود با خالم اینا بریم سر مزار یکی از آشناهامون که مثلا یه فاتحه بخونیم خلاصه با خالمو دختر خالم حرکت کردیم به سمت ایستگاه اتوبوس چون صبح کسی نبود با ماشین ببرتمون دیگه گفیم با اتوبوس بریم  تو ایستگاه اتوبوس هم یه آقا پسری نشسته بود  

خلاصه اتوبوس  مورد نظر ما اومد  و ما سوار شدیم  که یهو اونم زود پشت ما سوار اتوبوس شد  خلاصه ایستگاه آخر پیاده شدیم و با خالم رفتیم که بریم سر مزار  رسیدیم اونجا حدودا یه یک ساعتی اونجا موندیم چون خاله جانمون  با یکی دیگه از اعضای فامیل چونشون گرم شده بود  هی حرف میزدنو خاطره از مرحوم تعریف میکردن

کم کمک  صحبتشون تموم شد اومدیم که برگردیم دیدیم یه پسری هرجا ما میریم داشت با فاصله دنبالمون  میومد   ما  همینطور که داشتیم با خالم میومدیم  یهو اومد کنار خالم ایستاد جلوی ما گفت ببخشید  یه عرضی داشتم
 خالم اولش خندش گرفت بعد چون جثه پسره ریزه میزه بود بهش گفت چند سالتونه شما  که پسره گفت من 27 سالمه و یه کار معمولی تو دفتر پیشخوان دارمو اینا  (ولی خدایی بهش میخورد 20 21 اینا باشه)    خالم گفت نه پسر  جان این دختر ما هنوز بچه است و زوده   ولی باز پسره کلیک کرده بود میگفت شما یه شماره تماس بدین تا خانواده هامون بیشتر آشنا بشن    اون موقع جواب منفی بدین   باز خالم  میگفت نه نمیشه موفق باشی این کوتاه نمیومد  آخرش خالم تسلیم و شماره  همراه خودش رو بهش داد قرار شد پسره  خانوادش تماس بگیرن   ولی آخرش خالم گفت  مطمئن باش نمیشه این باباش اجازه نمیده اینا خدمتتون  خالم با تعجب  گفت بفرمایید   که پسره گفت  من  اتفاقی دخترتون (دختر خالم) رو توی ایستگاه دیدم و تو یه نظر مهرش به دلم نشسته  و  حالا اگه اجازه بدین من یه شماره ازتون بگیرم  تا بدم مادرم باهاتون تماس بگیره  و   شناخت بهتری  نسبت بهم پیدا کنیم

شماره رو گرفتو  همونجا هم زنگ زد به گوشی خالم که یه وقت نپیچونده باشیمش     و بعد خداحفظی کردو  رفت  آقا  همون لحظه خالم به دختر خالم توپید که  خوشت اومده او  اینا   دختر خالم شخصیت آرومی داره   فقط حاج باج  نگاه میکرد  هیچی هم نمیگفت بس که تو داره  ولی  انگار بدش نمیومد   البته اگه مامانش اینا قبول کنن   خلاصه   امروز این اتفاق خیلی برام عجیب بود  فقط از جسارت پسره  خوشم اومد جالب بود  

ولی به نظر شما اینجوری ازدواجی خوبه به شرط شناخت طرفین از هم؟

دوران نامزدی معقولانه داشته باشن خوبه

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2706